Rekordowo w Częstochowie!

5 kwi 2018 Udostępnij

To był wyjątkowy wieczór na Limanowskiego. Środową konfrontację z Odrą Opole na stadionie przy ulicy Limanowskiego oglądało cztery tysiące kibiców!

- Chcemy podziękować wszystkim, którzy tak licznie stawili się na środowym spotkaniu. Zapraszamy ponownie na Miejski Stadion Piłkarski "Raków" już podczas meczu z Chrobrym, kiedy zagramy ponownie o 19:21 - mówi prezes Janusz Żyła.

 

Wspaniałą atmosferę na trybunach docenił rówież trener Marek Papszun. - Oprawa meczu była wyjątkowa. Gratulacje dla kibiców za wsparcie i kapitalny doping. Atmosfera super. Szkoda, że nie wygraliśmy. Natomiast myślę, że przy takiej postawie w następnym meczu zwyciężymy i damy radość fanom. Szkoleniowcowi RKS-u wtórował Hubert Tomalski. - Chcemy podziękować kibicom, że przychodzą i nas wspierają. W takiej atmosferze na pewno gra się nam znacznie lepiej. Jestem przekonany, że w kolejnym meczu zwyciężymy.

 

Środowa konfrontacja zgromadziła cztery tysiące widzów. Jest to rekord frekwencji na Limanowskiego w tym sezonie.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.