Raków z wizytą u prezydenta Częstochowy

26 kwi 2019 Udostępnij

W piątek, 26. kwietnia, zawodnicy Rakowa Częstochowa wraz ze sztabem szkoleniowym, właścicielem Klubu, Radą Nadzorczą oraz Zarządem gościli w Urzędzie Miasta, gdzie z rąk Prezydenta Miasta Krzysztofa Matyjaszczyka otrzymali gratulacje za awans do ekstraklasy.

W spotkaniu z Prezydentem Krzysztofem Matyjaszczykiem, przewodniczącym Rady Miasta Zdzisławem Wolskim i Naczelnikiem wydziału kultury, promocji i sportu Aleksandrem Wiernym, uczestniczył cały zespół Rakowa Częstochowa wraz ze sztabem szkoleniowym, Radą Nadzorczą i Zarządem. Prezydent miasta Częstochowa złożył na ręce właściciela Klubu Michała Świerczewskiego gratulacje za wyniki osiągnięte w Fortuna 1 Lidze i Pucharze Polski w sezonie 2018/2019.

 

W swoim wystąpieniu prezydent Matyjaszczyk wyraził podziw dla Rakowa, który w świetnym stylu awansował do ekstraklasy. - Kochani, wykonaliście kawał dobrej pracy. Przypieczętowaliście awans na cztery kolejki przed końcem sezonu, co jest niewątpliwie wielką rzeczą. Dziękuję wam za to, że swoimi dobrymi występami promujecie nasze miasto. Życzymy Wam, żebyście się rozpędzali w swoich sukcesach. My, z naszej strony, będziemy na tyle, na ile pozwalają możliwości miasta, wspierać Klub zarówno w temacie bieżącego finansowania, ale też staramy się nadążyć za Waszymi sukcesami ze zmianami infrastrukturalnymi. Jesteśmy na etapie opracowania dokumentacji projektowej modernizacji stadionu - powiedział prezydent miasta Częstochowy.

 

Głos zabrał też obecny na spotkaniu Michał Świerczewski - W imieniu całego klubu dziękuję za gratulacje. Jest nam bardzo miło. Cieszymy się z deklaracji zarówno w temacie bieżącego finansowania, jak również deklaracji dotyczącej stadionu. Ten stadion jest nam niezmiernie potrzebny. Mam nadzieję, że proces jego powstawania przebiegnie sprawnie, a mieszkańcy miasta będą mogli cieszyć się z gry naszego klubu w Ekstraklasie. Naszym celem jest gra w Częstochowie. Prosimy o zaangażowanie, aby ten temat został szybko zrealizowany. W przyszłym sezonie zrobimy, co w naszej mocy, by Częstochowa była z nas dumna - powiedział właściciel klubu.

 

Na koniec spotkania właściciel Rakowa, Michał Świerczewski, wraz z kapitanami: Andrzejem Niewulisem i Rafałem Figielem, wręczył prezydentowi Krzysztofowi Matyjaszczykowi koszulkę z podpisami wszystkich piłkarzy Rakowa. "Czerwono-Niebiescy" otrzymali w rewanżu pamiątkowe upominki.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.