Raków złożył wniosek o przełożenie meczu z Odrą

16 mar 2018 Udostępnij

Ze względu na złe warunki atmosferyczne Raków Częstochowa złożył wniosek do Polskiego Związku Piłki Nożnej o przełożenie meczu z Odrą Opole.

Prognozy pogody, które mówiły o załamaniu pogody na przełomie piątku i soboty sprawdziły się. W tej chwili w Częstochowie pada deszcze ze śniegiem, a wieczorem przewidywane są ujemne temperatury powietrza. W sobotę nadal ma być mróz i opady. Takie warunki atmosferyczne wykluczają rozegranie spotkania w wyznaczonym terminie.

 

– Złożyliśmy wniosek ponieważ w naszej ocenie murawa nie będzie nadawała się do gry. Zmrożone boisko będzie niebezpieczne dla piłkarzy, znacznie wzrośnie ryzyko kontuzji. W takich warunkach nie ma możliwości rozegrania meczu. Jednocześnie chcemy poinformować, że taki stan rzeczy nie jest winą Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - zarządcy obiektu, który dokładał wszelkich starań, aby płyta była przygotowana. Wpływ na wniosek o przełożenie spotkania z Odrą miały tylko i wyłącznie warunki atmosferyczne – komentuje menadżer klubu Piotr Przeniosło.

 

 – Sprawdzaliśmy czy istnieje możliwość zabezpieczenia murawy folią i otulinami rolniczymi, jednak nie było takiej możliwości. Przy obecnej pogodzie mecz mógłby się odbyć jedynie gdyby płyta boiska była podgrzewana – tłumaczy Piotr Przeniosło.

 

Spotkanie 22. kolejki Nice 1 Ligi z Odrą miało się odbyć w sobotę o godzinie 17.45. Gdy klub otrzyma odpowiedź z Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczącą meczu, od razu poinformuje o niej na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.