Raków - Podbeskidzie w Polsacie Sport News i IPLA

24 kwi 2019 Udostępnij

Raków Częstochowa mógł wywalczyć awans do Ekstraklasy już w zeszłym tygodniu w Bytowie, jednak zabrakło koncentracji. Czy ta sztuka uda im się przed własną publicznością w starciu z Podbeskidziem? Na to z pewnością liczą wszyscy w Częstochowie. Transmisja meczu Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała w Polsacie Sport News.

Drużyna trenera Marka Papszuna zremisowała w ostatnim meczu 2:2 z Bytovią Bytów, a efektowne zwycięstwo Stali Mielec 4:2 z Chojniczanką sprawiło, że awans może stać się faktem przed publicznością w Częstochowie. Rywalem "Czerwono-Niebieskich" w środę będzie Podbeskidzie, a więc piąty zespół zaplecza ekstraklasy.
 
 
Raków jeszcze nie przegrał na własnym obiekcie: na 14 rozegranych spotkań wygrał aż 11, a pozostałe 3 zremisował. Kolejnym świetnym prognostykiem jest fakt, że jako ostatni punkty z Częstochowy wywiózł ŁKS Łódź... 24 października ubiegłego roku.
 
 
- Chcieliśmy wywalczyć sobie awans w spotkaniu z Bytovią. Niestety, nie udało nam się zrealizować tego celu. Od początku tygodnia trenujemy przed środowym starciem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że mamy handicap w postaci kilku spotkań, jednak chcemy przypieczętować awans jak najszybciej, a najlepiej już w meczu z Podbeskidziem. Tym bardziej, że trafia nam się okazja do tego, by wygrać przed własną publicznością - powiedział Maciej Domański.
 
 
Trzy ostatnie spotkania Rakowa z Podbeskidziem kończyły się remisami, jednak wydaje się, że na środowe spotkanie lider będzie wyjątkowo zmobilizowany.
 
 
- Pracuję na debiut w ekstraklasie od początku swojej przygody z piłką. Zagranie w niej byłoby dla mnie spełnieniem dziecięcych marzeń. Cieszę się, że trafiłem do Rakowa, z którym - mam nadzieję - uda mi się to uczynić. Liczę na to, że zdrowie będzie mi dopisywało i w przyszłym sezonie zagram na ekstraklasowych boiskach - powiedział "Doman".
 
 
Transmisja meczu Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała od 17:15 w Polsacie Sport News.

 

 


ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.