Rafał Ulatowski nowym trenerem Resovii

4 gru 2023 Udostępnij
https://cwks-resovia.pl/

Rafał Ulatowski trenerem Resovii. 50-letni szkoleniowiec w przeszłości związany był m.in. z Zagłębiem Lubin, Cracovią, Lechią Gdańsk, Miedzią Legnica i GKS Bełchatów. Pod jego wodzą Zagłębie oraz GKS Bełchatów zajmowały piątą lokatę w Ekstraklasie. Wcześniej jako asystent Czesława Michniewicza sięgnął też z lubinianami po mistrzostwo i superpuchar kraju.

W 2008 został mianowany asystentem selekcjonera reprezentacji Polski, Leo Beenhakkera. Przez 7 lat (2016 – 2023) był związany z Lechem Poznań. Pełnił tam rolę szefa szkolenia akademii, jak również odpowiadał za rozwój indywidualny młodych piłkarzy. Przez jego ręce przeszli m.in. obecni reprezentanci: Jakub Moder, Tymoteusz Puchacz, Jakub Kamiński, Michał Skóraś i Filip Marchwiński. W międzyczasie prowadził też rezerwy klubu z Poznania z którymi osiągnął awans do 2 ligi. Tymczasowo (po odejściu Nenada Bjelicy) był też trenerem I zespołu Lecha (2018).

Jednocześnie Klub informuje, że w składzie sztabu szkoleniowego Resovii pozostaną Jakub Żukowski asystent trenera, Łukasz Sapela trener bramkarzy oraz trener przygotowania motorycznego Piotr Kotlarczyk.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.