Rafał Leszczyński Piłkarzem Marca! Bramkarz bezkonkurencyjny!

30 mar 2022 Udostępnij

Czwarta w historii nagroda piłkarza miesiąca trafi do brakarza Chrobrego Głogów, Rafała Leszczyńskiego. Laureat wskaże cel charytatywny, na który sponsor tytularny rozgrywek firma Fortuna przekaże 10 000 zł.

Rafał Leszczyński był z pewnością jednym z bohaterów swojej drużyny, która rewelacyjnie spisywała się w ostatnich tygodniach. Dość powiedzieć, że Chrobry Głogów plasuje się na czwartym miejscu w tabeli, a sam bramkarz zanotował w marcu cztery czyste konta i siedemnaście obronionych strzałów. Leszczyński bramki nie stracił już od 675 minut, czym zapisał się w historii zarówno Chrobrego Głogów jak i Fortuna 1 Ligi. 

 

W głosowaniu udział wziął panel ekspertów, w skład którego wchodzą przedstawiciele wszystkich 18 klubów Fortuna 1 Ligi, partnera telewizyjnego rozgrywek Telewizji Polsat, sponsora tytularnego firmy Fortuna oraz Pierwszej Ligi Piłkarskiej. Istotny był również głos kibiców, bowiem zwycięzca głosowania internautów otrzymał 4 punkty, zaś wskazanie każdej z organizacji w panelu ekspertów warte było 1 punkt. 

 

Rafał Leszczyński zdobył łącznie 11 punktów (głosy panelu ekspertów i kibiców). Na drugim miejscu uplasował się Adam Deja (Arka Gdynia) – 9 punktów. Szymon Sobczak (Zagłębie Sosnowiec) zdobył 2 głosy, Nemanja Mijusković (Miedź Legnica) - 2 głosy i  Łukasz Zjawiński (Sandecja Nowy Sącz) – 1 głos.

 

LAUREACI STATUETKI PIŁKARZ MIESIĄCA W SEZONIE 2021/2022

 

Wrzesień 2021 - Juliusz Letniowski (Widzew Łódź)

Październik 2021 - Kamil Biliński (Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Listopad 2021 - Kamil Biliński (Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Marzec 2022 - Rafał Leszczyński (Chrobry Głogów)

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.