Puszcza Niepołomice – Zagłębie Sosnowiec 1:1

18 mar 2018 Udostępnij

Puszcza Niepołomice zremisowała u siebie z Zagłębiem Sosnowiec 1:1. Obie bramki padły w drugiej połowie spotkania.

Podopieczni trenera Tomasza Tułacza mieli większe problemy z przystosowaniem się do trudnych warunków i w pierwszej połowie nie stwarzali większego zagrożenia pod bramką Zagłębia. Stało się tak dlatego, że sporo wolnego miejsca w środkowej strefie boiska miał Przemysław Babiarz I rozgrywający gości rządził I dzielił w tej strefie boiska.

 

Korzystali z tego jego koledzy, którzy mieli kilka dobrych okazji. Najlepszą Mfutila, który w 22. minucie nie skorzystał z błędu Patryka Fryca. Dla Puszczy jedyną okazję w pierwszej połowie miał Krzysztof Drzazga, ale po jego uderzeniu piłka poszybowała nad poprzeczką.

 

W drugiej połowie role się odwróciły. To Puszcza nadawała ton wydarzeniom na boisku. Rozegrał się Stefanik, dobre zawody zaliczył także Stępień. Dwie okazje miał Drzazga, ale trafił dopiero za trzecim razem, kiedy dobrym odbiorem piłki popisał się Orłowski, a znakomitym, otwierającym podaniem Domański. Puszcza miała jeszcze dwie okazje, by przypieczętować zwycięstwo. Szanse zmarnowali jednak Stefanik, a Orłowskiemu piłkę spod nóg wyłuskał gracz Zagłębia.

 

Schowani za podwójną garda goście zdali cios w końcówce meczu, gdy po strzale Wrzesińskiego piłkę z linii bramkowej wybił Stawarczyk, a do siatki głową skierował ją Sanogo.

 

Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:0)


1:0 Drzazga 63’

1:1 Sanogo 82’

 

Sędziował: Mariusz Korpalski (Toruń)

Żółte kartki: Fryc – Babiarz.

Widzów: 800.


Puszcza: Staniszewski - Lepiarz, Czarny, Stawarczyk, Fryc, Ryndak (67’ Uwakwe), Stefaniak, Stępień, Domański, Drzazga, Orłowski (86’ Nowak).


Zagłębie: Kudła - Jędrych, Nawotka (71’ Pribula), Mularczyk (61’ Sanogo), Cichocki, Milewski, Babiarz, Cristavao, Nuno Malheiro, Wrzesiński, Puchacz.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.