Fortuna Puchar Polski: Wisła w drodze po marzenia

3 kwi 2024 Udostępnij

Przed nami mecze 1/2 finału Fortuna Pucharu Polski. Wśród drużyn, które przystąpią do rywalizacji, jest przedstawiciel Fortuna 1 Ligi.

Wisła Kraków - Piast Gliwice, środa 3 kwietnia, godz. 17:30

Dla Wisły Kraków to zdecydowanie jeden z najważniejszych meczów w tym sezonie. Przedstawiciel Fortuna 1 Ligi walczy o spełnienie marzeń i awans do finału Fortuna Pucharu Polski. "Biała Gwiazda" jest już tego naprawdę blisko: musi po prostu okazać się lepsza od Piasta Gliwice. To jednak nie będzie łatwe. W półfinałowym spotkaniu rywalem drużyny z Krakowa będzie ekipa z PKO BP Ekstraklasy. Piast w najwyższej klasie rozgrywkowej zajmuje dwunaste miejsce, a w ostatniej kolejce ligowej zremisował 2:2 ze Śląskiem Wrocław. Wisła w Fortuna 1 Lidze jest piąta, a ostatnio przegrała z Chrobrym w Głogowie 2:3. Jak jednak wszyscy doskonale wiedzą - rozgrywki pucharowe rządzą się swoimi prawami i w tym spotkaniu wskazać faworyta jest niesłychanie trudno. Na pewno zanosi się jednak na ogromne emocje. Początek spotkania o godzinie 17:30. Zwycięzca tego starcia w finale zmierzy się z wygranym meczu Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok.

Drugi mecz 1/2 finału Fortuna Pucharu Polski:

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok, środa 3 kwietnia, 20:30

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.