Przyszli uczniowie zapoznali się z SMS Miedź Legnica

5 kwi 2018 Udostępnij

Kandydaci do nauki i gry w SMS Miedź Legnica w miniony wtorek mieli okazję zapoznać się ze swoją przyszłą szkołą. Przyszli uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum wzięli udział w Dniu Otwartym, w którym czekało na nich sporo ciekawych atrakcji.

Kandydaci do nauki i gry w SMS Miedź Legnica w miniony wtorek mieli okazję zapoznać się ze swoją przyszłą szkołą. Przyszli uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum wzięli udział w Dniu Otwartym, w którym czekało na nich sporo ciekawych atrakcji.

Dzień Otwarty w SMS Miedź Legnica rozpoczął się tradycyjnie od spotkania z przyszłymi uczniami oraz ich rodzicami. Podczas części oficjalnej wszyscy kandydaci zapoznali się z aktualna ofertą szkoły, która zdaniem Leszka Dulata – trenera koordynatora Akademii Miedzi, należy do najlepszych w kraju. 

 

– To co oferujemy jako SMS Miedź oraz Akademia Miedzi to najwyższa półka. Zajęcia, które dziś przeprowadziliśmy, staraliśmy się zorganizować w wielu ciekawych formach. Poza tym odbyły się treningi oraz zwiedzanie Bursy Akademii Miedzi – wyjaśnia trener Dulat.

 

Przyszli uczniowie, którzy wzięli udział w zajęciach szkolnych nie mogli się nudzić. Były lekcje plastyki, języka niemieckiego, historii oraz biologii i chemii. Bardzo ciekawie było właśnie podczas tych ostatnich, gdzie ochotnicy do nauki w SMS Miedź mieli okazję samodzielnie przeprowadzać doświadczenia oraz oceniać ich skutki.

 

Po lekcjach w budynku szkoły przyszli uczniowie szkolnymi autokarami udali się na treningi. Zajęcia prowadzone były przez trenerów Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Młodzi ochotnicy mogli zobaczyć w jaki sposób trenuje się w Legnicy i spróbować swoich sił w poszczególnych zadaniach. Po treningu na wszystkich czekał obiad oraz zwiedzanie Bursy Akademii Miedzi, gdzie mieszkają na co dzień uczniowie i zawodnicy SMS Miedź, dojeżdżający spoza Legnicy.

 

Kolejnym etapem rekrutacji do SMS Miedź Legnica będą testy sprawnościowe, na które już dziś serdecznie zapraszamy. Zawodnicy z rocznika 2002 będą mogli zaprezentować swoje umiejętności 16 kwietnia, dzień później trenerzy Akademii Miedzi będą przyglądać się zawodnikom z rocznika 2005. Najmłodszych zapraszamy na testy 15 maja.

 

- Spodziewamy się dużej ilości chętnych, którzy pojawią się nanaszych testach. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nich udziału – zachęca trener Leszek Dulat.

 

">ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.