Przewodnik Kibica

27 mar 2018 Udostępnij

Kto zapewni sobie awans do Ekstraklasy? Mistrzostwo Nice 1 Ligi dla Chojniczanki, Miedzi Legnica, Rakowa Częstochowa, a może dla kogoś innego? Który zespół zagra w II lidze? Te i wiele innych pytań pada coraz częściej na starcie rundy wiosennej. Przewodnik Kibica, który jest jedynym taktyczno-statystycznym kompendium wiedzy na naszym rynku wydawniczym, pomoże w odpowiedzi na te pytania. Po prostu musisz go mieć!

Świetna postawa beniaminków, „głośne nazwiska” w klubach Nice 1 Ligi, roszady na ławkach trenerskich – autorzy „Przewodnika Kibica” niczego nie pominęli.

 

Opisy taktyczne wszystkich pierwszoligowców przygotowane przez specjalistów, na co dzień zajmujących się zawodowo analizą piłkarską, aktualne kadry zespołów, ciekawe wywiady i niezliczona ilość statystyk – to wszystko znajdziecie w piątym wydaniu „Przewodniku Kibica” przygotowanym przez zespół EkstraStats.

 

Po raz pierwszy na łamach „Przewodnika Kibica” zagoszczą zespoły Nice 1 Ligi, dzięki czemu magazyn będzie miał ponad 160 stron. Taki format powinien zadowolić każdego kibica piłki nożnej w Polsce, a szczególnie wymagających fanów pierwszoligowców, którzy znajdą w Przewodniku również wiele ciekawych materiałów o Ekstraklasie.

 

–  Uważamy, że znaleźliśmy najlepszy sposób, aby tego typu wydawnictwo było jak najdłużej aktualne i pomocne dla czytelników. Do zamknięcia okna transferowego zaktualizowaliśmy wszystkie informacje i wierzymy, że oddamy w ręce kibiców wydanie papierowe wydrukowane na najwyższej jakości papierze kredowym w atrakcyjnej szacie graficznej. Rozszerzyliśmy wydanie o rywalizację na zapleczu Ekstraklasy. Zapleczu, które nie jest tak oddalone poziomem, jak wielu sądzi – przyznaje Mateusz Januszewski, redaktor naczelny wydania.

 

Więcej informacji o magazynie znaleźć można na www.przewodnikkibica.pl.

 

"Przewodnik Kibica" można nabyć w sklepie internetowym: https://sklep.przewodnikkibica.pl/ , a jego cena obejmuje wersję elektroniczną oraz wydanie papierowe. 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.