Przegląd mediów klubowych

1 paź 2018 Udostępnij

Ponad 140 uczestników na turnieju piłkarskim w Głogowie! Kibice Garbarni poznali obiekty klubowe, a w Mielcu legendarny prezes spotkał się z kibicami Stali.

Bytovia Bytów

 

Voucher za wsparcie akcji zbiórki krwi.

 

We wtorek 2 października na rynku w Bytowie będzie organizowana zbiórka krwi. Rejestracja będzie możliwa w godzinach 9.30-12.00. MKS Bytovia Bytów również włącza się do akcji. Osoby, które oddadzą krew, otrzymają voucher, który uprawnia do odebrania dwóch bezpłatnych biletów na mecz ligowy zespołu.

 

Chrobry Głogów

 

II Turnieju im. Mirosława Laski za nami

 

Za nami II Turniej im. Mirosława Laski. Pod względem ilości zawodników i zapraszanych klubów było to pierwsze tego typu przedsięwzięcie dla Akademii Piłki Nożnej Chrobrego Głogów oraz reprezentujących ją chłopców z grupy U-10 trenera Witolda Masnego. W sobotnim wydarzeniu udział wzięło ok. 140 dzieci grających dla dwunastu liczących się klubów, w tym gościnnie polonijnej Pogoni Lwów z jej prezesem Markiem Horbaniem.

 

 

Odra Opole

 

Piłkarze Odry Opole w Twojej szkole!

 

Chciałbyś, aby zawodnicy lub trenerzy Niebiesko-Czerwonych odwiedzili Twoją szkołę? A może przedszkole Twojego dziecka? Nic prostszego! Porozmawiaj z Nauczycielem czy Dyrekcją i zgłoście Waszą placówkę do akcji Odry Opole – #GramyPierwszeSkrzypce w Twojej Szkole!

Wspólna lekcja WF-u, pytania i odpowiedzi czy po prostu zabawa z przedszkolakami – to tylko niektóre atrakcje czekające na młodszych i starszych uczniów przy okazji wizyty Odry Opole!

 

 

GKS Jastrzębie

 

"Naszym klubem GKS! Historia jastrzębskiego futbolu"

 

28 września wystawa pt. "Naszym klubem GKS! Historia jastrzębskiego futbolu", prezentowana w Galerii Historii Miasta, dobiegła końca.

Organizatorzy pragną jeszcze raz podziękować wszystkim osobom, które wniosły jakikolwiek wkład w tę potrzebną wystawę. Od 7 czerwca ekspozycję obejrzało niemal 3700 osób, a dla prawie 30 grup szkolnych przeprowadzono lekcje poświęcone historii GKS Jastrzębie. część ekspozycji, oczywiście w wersji cyfrowej, dostępna jest na portalu JASPEDIA.EU

 

Garbarnia Kraków

 

Zwiedzali obiekty Garbarni

 

W ramach XVII Podgórskich Dni Otwartych Drzwi organizowanych przez Stowarzyszenie Podgórze, Kraków odbyło się dziś zwiedzanie obiektów klubowych przy Rydlówce, zatytułowane "Nowa Garbarnia". Uczestnicy mogli m.in. usłyszeć o planach rozwoju infrastruktury oraz zobaczyć zakamarki budynku klubowego. Zostały im także wręczone vouchery na najbliższe spotkanie Garbarni w Fortuna 1 Liga.

 

 

Stal Mielec

 

Legendarny prezes spotkał się z kibicami Stali

 

Za nami trzecie spotkanie Ośrodka Kibice Razem z przedstawicielami zespołu i klubu FKS Stal Mielec. Po rozmowie z trenerem i piłkarzami przyszedł czas na legendarnego prezesa Stali Edwarda Kazimierskiego. W czwartkowy wieczór około dwudziestu fanów Stali przyszło by posłuchać opowieści Edwarda Kazimierskiego o jego pracy w mieleckim klubie, ale też o ciekawostkach z historii FKS. Legendarny prezes cierpliwie odpowiadał na pytania zgromadzonych.

 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.