Przegląd mediów klubowych

11 paź 2018 Udostępnij

Sandecja Nowy Sącz bada opinię kibiców, w Głogowie powstał kolejny obiekt sportowy. W Łodzi można zagłosować na projekt do budżetu obywatelskiego, związanego z Łódzkim Klubem Sportowym

 

SANDECJA NOWY SĄCZ

 

Badanie opinii kibiców Sandecji

 

Śladem m.in. Lecha Poznań, Śląska Wrocław i Wisły Kraków, Sandecja Nowy Sącz przeprowadzi badanie opinii swoich kibiców. Każdy sympatyk Klubu może je wyrazić w specjalnej, internetowej ankiecie.

 

Głównym celem jest poznanie opinii kibiców w różnych tematach dotyczących działalności klubu w mijającym sezonie i wyciągnięcie wniosku na przyszły rok. Badanie przeprowadzi niezależna sportowa firma badawcza Sport Analytics.

 

ŁKS ŁÓDŹ

 

Głosuj na projekt 538 w budżecie obywatelskim

 

Do 21 października (listownie) albo do 31 października (w formie elektronicznej) można głosować na projekty zgłoszone do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego. Przypominamy, że wśród nich znajduje się także projekt związany z Łódzkim Klubem Sportowym – „Orientuj się w sporcie!”.

 

Wspomniany projekt, oznaczony kodem 538, polega na organizacji na terenie najstarszego łódzkiego klubu sportowego cyklu atrakcyjnych, w formie i treści, wydarzeń dla łódzkich rodzin. Poprzez wykorzystywanie interaktywnej formy gier i zabaw oraz pokazanie historii i dziedzictwa sportowych seniorów ma promować aktywność fizyczną, zdrowy tryb życia oraz sport jako drogę kariery. Projekt ma ponadto pomóc odtwarzać więzi rodzinne i kształtować postawy patriotyzmu lokalnego oraz przywiązania do miasta i regionu.

 

CHROBRY GŁOGÓW

 

Piłkarska hala przy SMS Chrobry

 

W Głogowie przybywa piłkarskich obiektów. Przy siedzibie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Chrobry Głogów powstaje pneumatyczna hala piłkarska ze sztuczną nawierzchnią trawiastą spełniającą najwyższe standardy.

 

Hala powstaje z myślą o możliwości przeprowadzania treningów w trudnych warunkach atmosferycznych, na przykład w okresie zimowym. Przy szkole widać już dużą konstrukcję o łącznych wymiarach 20x40 metrów. Jej otwarcie planuje się na listopad tego roku.

 

PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA

 

Przedszkolaki zagrają w rocznicę odzyskania niepodległości!

 

Jesienna edycja Przedszkoliady zorganizowana zostanie 11 listopada 2018 r. czyli dokładnie w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Aby uczcić to wielkie wydarzenie nie zabraknie motywów narodowych.

 

Organizatorzy liczą na kolejny rekord frekwencji, bowiem do wiosennej edycji zgłosiło się 450 dzieci, a we wszystkich edycjach turnieju organizowanego od 2013 roku blisko 4000 przedszkolaków.

 

Przypominamy, że w zawodach piłkarskich organizowanych przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej we współpracy z Bielsko-Bialskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Football Academy udział wziąć może każde przedszkole. Nie ma znaczenia czy placówka jest miejska czy prywatna, a także czy jest spoza terenu Gminy Bielsko-Biała.

 

STAL MIELEC

 

Odwiedziny ósmoklasistów ze szkoły nr 12

 

Rewizyta uczniów ze szkoły nr 12 – dziś klasa ósma odwiedziła nasz stadion. Młodzież zapoznała się z zasadami funkcjonowania klubu piłkarskiego oraz zwiedziła wszystkie ważne dla piłkarzy pomieszczenia. Była to również świetna okazja do rozmowy na ważne sportowe tematy, a chętni mogli wypróbować swe siły w strzałach na bramkę.

 

WARTA POZNAŃ

 

POSiR zarządcą obiektów przy Drodze Dębińskiej

 

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji stały się oficjalnym zarządcą kompleksu sportowego Warty Poznań. Od teraz, to POSiR będzie odpowiadał za tereny, na których znajdują się nasze boiska.

 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.