Przełamać złą passę

19 sie 2017 Udostępnij

Oba zespoły w tabeli Nice 1 Ligi dzieli zaledwie jeden punkt. W poprzednim sezonie oba spotkania zakończyły się zwycięstwem Olimpii. Jesienią było 2:1, a na wiosnę 3:1.

Klub z województwa dolnośląskiego bardzo dobrze wystartował w sezonie 2017/18. Najpierw w I rundzie Pucharu Polski bez większych problemów pokonał MKS Kluczbork, następnie zremisował na inaugurację Nice 1 Ligi z Podbeskidziem Bielsko-Biała, a kilka dni temu wygrał z innym zespołem z województwa śląskiego - GKS-em Tychy. W międzyczasie Chrobry dwukrotnie w pokonanym polu pozostawił również Ruch Chorzów - najpierw w lidze, a później w 1/16 finału pucharowej rywalizacji, awansując przy tym już do kolejnej rundy.

 

2:1, 2:1, 2:1, 2:1 i 3:1 - to zwycięstwa Olimpii w meczach z Chrobrym. Raz wygrał Chrobry i wtedy, dla odmiany, dla niego było... 2:1. Było to w sierpniu 2015 roku. Kurs w Fortunie na wynik 2:1 dla Olimpii wynosi 7.5.

 

Olimpia po odpadnięciu z Pucharu Polski na inaugurację wygrała z Zagłębiem Sosnowiec, a następnie dopisała sobie trzy punkty po meczu z Wigrami Suwałki. Warto odnotować, że w obu spotkaniach Biało-Zieloni nie stracili gola. Dopiero w 3. kolejce Olimpia znalazła swojego pogromcę. Przed tygodniem na wyjeździe Biało-Zieloni ulegli Stali Mielec. Kurs w Fortunie na przedział bramek 0-1 wynosi 3.05.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.