Przełamać klątwę Rakowa

25 lis 2017 Udostępnij

W ostatnim oficjalnym spotkaniu w tym roku rywalem Rakowa będzie Puszcza Niepołomice. Zespół z Niepołomic jeszcze nigdy nie wygrał w rywalizacji z ekipą Częstochowy. Czy w niedzielę nastąpi przełamanie?

Puszcza siedmiokrotnie w ostatnich latach rywalizowała z Rakowem Częstochowa. Żadnego z tych meczów drużynie z Niepołomic nie udało się wygrać. Biorąc pod uwagę historię dotychczasowych meczów Puszczy Niepołomice z Rakowem Częstochowa, niedzielny wyjazd na mecz byłby z góry skazany na porażkę. Spod Jasnej Góry, Puszczy zaledwie raz udało się przywieźć jeden punkt, a najczęściej siedziba rywala kojarzyła się "Żubrom" z bolesnymi niepowodzeniami.

 

Pierwsza wizyta w Częstochowie skończyła się porażką aż 0:5. Miało to miejsce 13 września 2014 roku. Ostatni z wyjazdów na mecz z Rakowem również miał smutny dla Puszczy przebieg. W minionym sezonie dzięki bramce Dominika Zawadzkiego ekipa Tomasza Tułacza wyszła nawet na prowadzenie 0:1, ale w końcówce spotkania kroczący po awans Raków wyprowadził dwa ciosy i w doliczonym czasie gry przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść wygrywając ostatecznie 2:1. Już na poziomie Nice 1 Ligi w Niepołomicach, Raków okazał się lepszy wygrywając 2:3. Kurs w Fortunie na przedział bramek 4-5 wynosi 3.25.  

 

Łączny bilans meczów pomiędzy Puszczą a Rakowem jest bardzo niekorzystny dla drużyny z Niepołomic. Z siedmiu rozegranych meczów Puszcza zremisowała dwa, a pozostałe pięć przegrała. Raków strzelił w tym czasie 15 bramek, a ekipa z Małopolski zaledwie cztery. Kurs w Fortunie, że jutro Puszcza strzeli gola wynosi 1.3.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.