Przałamać fatalną passę

7 kwi 2017 Udostępnij

Sobotę z Nice 1 Ligą zaczniemy od wizyty w Nowym Sączu. Sandecja podejmie u siebie Drutex-Bytovię. Czy możemy spodziewać się gradu bramek w tym spotkaniu?

Pytanie nie jest bezzasadne, bowiem na wiosnę Sandecja punktuje na własnym stadionie. Z bagażem czterech bramek z Kilińskiego wyjeżdżały już ekipy Pogoni Siedlce i MKS Kluczbork. Pięć bramek w Nowym Sączu straciło z kolei Zagłębie Sosnowiec. Kurs na to, że Sandecja strzeli bramkę wynosi 1.11. 

 

Drutex-Bytovia po odrobieniu zaległości w Nice 1 Lidze znalazła się w strefie spadkowej. Na razie nie pomogła zmiana trenera. Co gorsza dla ekipy „Czarnych Wilków” w Nowym Sączu zabraknie kilku piłkarzy.

 

Z kolei Sandecja ma za sobą porażkę z GKS Tychy. Mecze wyjazdowe nie są jednak silną stroną podopiecznych Radosława Mroczkowskiego. Na 12 możliwych spotkań Sandecja wygrała tylko trzy. Przegrała między innymi właśnie z Drutex-Bytovią 2:0.  Kurs w Fortunie na taką ilość bramek w najbliższym meczu wynosi 3.4. Z kolei w meczach u siebie Sandecja poniosła tylko jedną porażkę.

 

 

Media Press Kit: Sandecja Nowy Sącz – Drutex Bytovia

 

 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.