Pozostać w walce o ekstraklasę!

12 kwi 2017 Udostępnij

Takie zaległości lubimy nadrabiać najbardziej. Przed nami hit Nice 1 Ligi, Górnik Zabrze – Zagłębie Sosnowiec. Kto podtrzyma zwycięską passę z ubiegłego tygodnia? Dowiemy się kilka minut przed 20:00.

Oba zespoły wygrały swoje ostatnie spotkania po wcześniejszych sensacjach. Za takie bowiem należy uznać wyjazdową porażkę Górnika z MKS Kluczbork oraz przegraną u siebie Zagłębia Sosnowiec ze Zniczem Pruszków.

 

Zabrzanie w ostatniej kolejce zadali dwa, szybkie ciosy Olimpii Grudziądz. Potem jednak spuścili z tonu, ale udało im się dowieźć jednobramkowe prowadzenie do końca. Tym samym choć częściowo zmazali plamę z Kluczborka i pozostali z szansami w walce o promocję do ekstraklasy.

 

Burzliwie było też w Sosnowcu. Zespół pożegnał się dwoma doświadczonymi piłkarzami, Sebastianem Dudkiem i Krzysztofem Markowskim,  a następnie gładko rozprawił się z MKS Kluczbork. W meczu w rundzie jesiennej Zagłębie wygrało 2:1, a o zwycięstwie przesądził wspomniany Sebastian Dudek. Kurs w Fortunie, że mecz nie skończy się remisem wynosi 1.34. Zwycięstwo gości znacząco przybliży ich w walce o awans. Ewentualna wygrana da piłkarzom Zagłębia pozycję wicelidera!

 

Jednak Górnik na wiosnę na Arena Zabrze prezentuje się wyśmienicie – wygrał wszystkie spotkania i stracił tylko jedną bramkę! Ponadto dalej zabójczą skuteczność prezentuje Łukasz Wolsztyński. Czy Górnik powtórzy wynik z soboty i strzeli dwie bramki? Kurs w Fortunie na ilość bramek 2 wynosi 3.1.  

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.