Poznaliśmy "Jedenastkę i Piłkarza Sezonu Nice 1 Ligi"! Tak rozłożyły się głosy [WYNIKI]

26 cze 2017 Udostępnij

Zakończyliśmy głosowanie na "Jedenastkę i Piłkarza Sezonu Nice 1 Ligi". W plebiscycie zorganizowanym we współpracy z Nice 1 Ligą zwyciężył Lukas Klemenz z Olimpii Grudziądz. Sprawdźcie, jak rozłożyły się wasze głosy i kto trafił do najlepszej jedenastki sezonu 2016/2017!

W plebiscycie mieliście możliwość głosowania na piłkarzy w ośmiu kategoriach: Najlepszy bramkarz, Najlepszy prawy obrońca, Najlepszy lewy obrońca, Najlepszy środkowy obrońca, Najlepszy prawy pomocnik, Najlepszy lewy pomocnik, Najlepszy środkowy pomocnik, Najlepszy napastnik. Oddaliście łącznie 1816 głosów, za które dziękujemy.

 

W kapitule plebiscytu znaleźli się trenerzy i kapitanowie zespołów Nice 1 Ligi oraz dziennikarze: Robert Zieliński (szef Sportu Polska Press), Mateusz Bosak (dziennikarz Polska Press, wcześniej komentator Orange Sport), Rafał Musioł (v-ce szef sportu Dziennika Zachodniego), Dariusz Knopik (dziennikarz Gazety Pomorskiej), Piotr Szymański (szef działu 1. Liga w Gol24.pl). Członkowie Kapituły plebiscytu wskazali najlepszych zawodników sezonu na każdej z pozycji. Zabronione było głosowanie na piłkarzy własnego klubu. Wśród ostatecznej listy Nominowanych znaleźli się ci piłkarze, których wskazali przedstawiciele przynajmniej dwóch klubów, lub dziennikarzy. Nominację do Jedenastki Sezonu oraz tytułu Piłkarza Sezonu 2016/2017 otrzymało 57 zawodników Nice 1 Ligi.

 

Jak rozłożyły się głosy?

 

W gronie bramkarzy najlepszy okazał się młodziutki Tomasz Loska z Górnika Zabrze, który otrzymał zdecydowanie więcej głosów niż Łukasz Radliński z Sandecji Nowy Sącz i Rafał Leszczyński z Podbeskidzia Bielsko-Biała. Wśród prawych defensorów zdecydowanym liderem był Jacek Podgórski z Chojniczanki Chojnice. Lukas Kuban (Sandecja) i Michał Ilków-Gołąb (Chrobry Głogów) nie byli w stanie nawiązać z nim równej walki. Mnóstwo sympatyków zdobył Lukas Klemenz z Olimpii Grudziądz, który od początku trwania plebiscytu był na wyraźnym prowadzeniu wśród środkowych obrońców. Za jego plecami znaleźli się Mateusz Wieteska z Chrobrego oraz Dawid Szufryn z Sandecji. Przypominamy, że do "Jedenastki Sezonu Nice 1 Ligi" weszło dwóch piłkarzy występujących na tej pozycji. Na lewej stronie obrony zaciętą rywalizację wygrał Jarosław Ratajczak ze Stomilu Olsztyn, nieznacznie wyprzedzając Kamila Słabego z Sandecji. W grupie pościgowej był jeszcze Marcin Woźniak z Olimpii.

 

Na prawej pomocy prym wiódł Łukasz Wolsztyński z Górnika, który ma za sobą świetną wiosnę. Za jego plecami uplasowali się Konrad Wrzesiński z Pogoni Siedlce i Damian Kądzior z Wigier Suwałki. W środku pola była duża konkurencja, a tylko dwa miejsca do obsadzenia w Jedenastce Sezonu Nice 1 Ligi. Konkurencję zdystansował kolejny zawodnik Górnika - Szymon Matuszek, pozostawiając za plecami Wojciecha Trochima z Sandecji. W rywalizacji na tej pozycji naprawdę blisko jedenastki sezonu był Łukasz Grzeszczyk z GKS-u Tychy. Lewe skrzydło z kolei wyraźnie należy do doświadczonego Sylwestra Patejuka z Wisły Puławy, który oni przez moment nie widział na horyzoncie groźnego konkurenta.

 

W ataku można mówić o małej niespodziance. Nosa faworytom utarł Andrzej Rybski z Chojniczanki, który wyprzedził króla strzelców Nice 1 Ligi - Igora Angulo z Górnika. O miejsce w Jedenastce Sezonu walczył jeszcze Kamil Zapolnik z Wigier.

 

Na tytuł Piłkarza Sezonu apetyt miało wielu, ale wygrać mógł tylko jeden. Najwięcej waszych głosów zgromadził Lukas Klemenz z Olimpii Grudziądz. Za nim znaleźli się Jacek Podgórski z Chojniczanki. Chojnice oraz Szymon Matuszek z Górnika Zabrze.

 

 

Ośmiu zwycięzców wszystkich kategorii otrzyma pamiątkowe statuetki dla najlepszego zawodnika na swojej pozycji, a piłkarz, który zdobędzie największą łączną liczbę głosów otrzyma statuetkę dla Najlepszego Piłkarza sezonu 2016/2017 Nice 1 Ligi. Nagrody zostaną wręczone na uroczystym spotkaniu, przed startem kolejnego sezonu rozgrywek. 


 

JEDENASTKA SEZONU NICE 1 LIGI: Tomasz Loska (Górnik Zabrze) - Jacek Podgórski (Chojniczanka Chojnice), Lukas Klemenz (Olimpia Grudziądz), Mateusz Wieteska (Chrobry Głogów), Jarosław Ratajczak (Stomil Olsztyn) - Łukasz Wolsztyński (Górnik Zabrze), Szymon Matuszek (Górnik Zabrze), Wojciech Trochim (Sandecja Nowy Sącz), Sylwester Patejuk (Wisła Puławy) - Andrzej Rybski (Chojniczanka Chojnice), Igor Angulo (Górnik Zabrze)

 

ZWYCIĘZCY KATEGORII: BRAMKARZ Sezonu 2016/2017: Tomasz Loska (Górnik Zabrze)

PRAWY OBROŃCA Sezonu 2016/2017: Jacek Podgórski (Chojniczanka Chojnice)

ŚRODKOWY OBROŃCA Sezonu 2016/2017: Lukas Klemenz (Olimpia Grudziądz)

LEWY OBROŃCA Sezonu 2016/2017: Jarosław Ratajczak (Stomil Olsztyn) PRAWY POMOCNIK Sezonu 2016/2017: Łukasz Wolsztyński (Górnik Zabrze)

ŚRODKOWY POMOCNIK Sezonu 2016/2017: Szymon Matuszek (Górnik Zabrze)

LEWY POMOCNIK Sezonu 2016/2017: Sylwester Patejuk (Wisła Puławy) NAPASTNIK Sezonu 2016/2017: Andrzej Rybski (Chojniczanka Chojnice)

 

PIŁKARZ SEZONU NICE 1 LIGI: Lukas Klemenz (Olimpia Grudziądz) ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.