Poznaliśmy finalistów baraży o awans do PKO BP Ekstraklasy

6 cze 2023 Udostępnij

Puszcza Niepołomice i Bruk-Bet Termalica Nieciecza finalistami baraży o awans do PKO BP Ekstraklasy.

Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice 1:4 (0:2)
Bramki: Alex Mula 84' - Kamil Zapolnik 33', Łukasz Sołowiej 45+3', Lucjan Klisiewicz 90+1, 90+4

Pierwsze minuty meczu zdecydowanie należały do gospodarzy, jednak w 33. minucie to Puszcza otworzyła spotkanie. Goście nie złożyli broni i w doliczonym czasie pierwszej połowy zwiększyli prowadzenie na 2:0. W drugiej części spotkania Wisła próbowała nadrobić straty. W 84. minucie po strzale Muli piłka po rykoszecie wpadła do bramki. Gospodarze zdobyli bramkę kontaktową. Ich szczęście nie trwało jednak zbyt długo, ponieważ w doliczonym czasie gry goście zdobyli aż dwie bramki. Mecz zakończył się wynikiem 1:4.

SKRÓT MECZU OBEJRZYSZ TUTAJ

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Rzeszów 2:0 (1:0)
Bramki: Wiktor Biedrzycki 19', Muris Mesanovic 54'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonał na własnym stadionie Stal Rzeszów 2:0 i awansował do decydującej potyczki. Wynik tego meczu w 20. minucie otworzyły "Słonie". Druga bramka padła 10 minut po przerwie. Adam Radwański dostał piłkę w polu karnym Stali Rzeszów, zagrał idealnie do Murisa Mesanovicia, który wpakował piłkę do pustej bramki. Mecz zakończył się wynikiem 2:0.