Powstanie film o sukcesach GieKSy?

1 mar 2017 Udostępnij

Podczas konferencji, przedstawiciele GKS Katowice poinformowali o pomyśle stworzenia filmu, który przypomni o dekadzie największych sukcesów GieKSy. Produkcja miałaby powstać w ramach projektu „Zagrajmy to jeszcze raz”!

– Rok 2017 ma być szczególny dla GKS-u Katowice. To rok, w którym Klub chce nawiązać do dawnych czasów i pokazać, że tworzy obecnie silną markę sportową. Od czasu największych sukcesów GieKSy minęło już sporo, ponad 20 sezonów. W latach 1986 – 1996 barwy GKS-u reprezentowali tak wybitni zawodnicy jak Jan Furtok, Piotr Świerczewski, Janusz Jojko, Kazimierz Węgrzyn, Adam Ledwoń, czy Marek Koniarek. Właśnie oni będą bohaterami filmu, który planujemy stworzyć – wyjaśnił Marcin Janicki, wiceprezes GKS-u Katowice.

 

Jak dodał. „chcemy wszystkim kibicom przypomnieć czasy, gdy GKS należał do krajowych potęg. Lata 1986 – 1996 to zresztą okres nie tylko sukcesów w Polsce, a także nieprzerwanych występów w europejskich pucharach. Mamy za sobą piękny okres w historii polskiej piłki, ale jestem też przekonany, że podobny czeka także w przyszłości. Dlatego akcję skierowaną do naszych kibiców nazwaliśmy „Zagrajmy to jeszcze raz”. Razem z kibicami chcemy zebrać pieniądze, które pozwolą wyprodukować film”.

 

„Akcję GKS-u Katowice wspiera Kazimierz Węgrzyn, były zawodnik, a dziś telewizyjny ekspert. –Cieszę się, że Klub chce przypomnieć GKS, którego częścią byłem. W Katowicach przeżyłem wspaniałe chwile w trakcie mojej kariery, w tym niezwykłą przygodę pucharową. Moim cichym marzeniem jest jednak nie tylko, by obejrzeć film o dawnych sukcesach GieKSy, ale także skomentować jak najszybciej mecz katowiczan w ekstraklasie – zdradził Kazimierz Węgrzyn, były zawodnik GKS-u.

 

 

Projekt „Zagrajmy to jeszcze raz” będzie organizowany za pomocą sportowej platformy crowdfundingowej Fans4Club.com. Crowdfunding to forma finansowania projektów przez różne grupy społeczne, które skupione są wokół tego celu. Nie jest to zbiórka publiczna, bo w przypadku akcji crowdfundingowej każdy jej uczestnik dostaje za swój udział nagrodę. – Cieszymy się, że GKS Katowice dołączył do grona klubów, które zdecydowały się na współpracę z nami. Akcje Pogoni Szczecin, Wisły Kraków czy Lechii Gdańsk pokazały, że dochodzi wówczas do bardzo fajnych korelacji ze środowiskami skupionymi wokół tych klubów, a przy okazji udaje się zrealizować określony cel. Katowice to bardzo duże miasto, godne piłkarskiej ekstraklasy. Życzę klubowi z Bukowej powodzenia: zrealizowania tego projektu, a później przeżycia takich chwil jak na przełomie lat 80. i 90. – powiedział Marek Bogacki z Fans4Club.com.

 

 

Każdy z kibiców, który weźmie udział w akcji „Zagrajmy to jeszcze raz” będzie mógł z bogatej puli nagród wybrać dla siebie nagrodę. Wśród nich są także m.in. zaproszenia na uroczystą premierę filmu. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.