Pora przełamać złą passę

3 kwi 2017 Udostępnij

W tym tygodniu nadrabiamy zaległości w Nice 1 Lidze. We wtorek w Pruszkowie na boisko wybiegną ekipy GKS Katowice oraz miejscowego Znicza. Mecz zostanie rozegrany w ramach 23. kolejki.

Obie ekipy znajdują się na przeciwległych biegunach. GKS Katowice walczy o awans do ekstraklasy, natomiast Znicz chce uniknąć degradacji z Nice 1 Ligi.

 

Piłkarze Jerzego Brzęczka nadal czekają na zwycięstwo na wiosnę. Do tej pory GKS Katowice zanotował dwa remisy i dwie porażki. W miniony weekend katowiczanie przegrali 1:2 z Podbeskidziem. Pora więc obudzić się z zimowego snu.

 

Z kolei Znicz Pruszków skazywany na pożarcie w Sosnowcu poradził sobie z Zagłębiem wyśmienicie. Wbił wiceliderowi trzy gole i znacznie zwiększył swoje szanse na pozostanie na zapleczu ekstraklasy. Świetnie w zespole beniaminka spisuje się Aleksander Jagiełło. W meczu z Zagłębiem pomocnik miał udział we wszystkich trzech bramkach Znicza. Czy beniaminek znowu błyśnie skutecznością? Kurs wynosi 7.8.

 

Tabela Nice 1 Ligi ułożyła się po 24, kolejkach tak, że GKS wygrywając we wtorek wróci na pozycję wicelidera. Z kolei Znicz zgarniając trzy punkty może wydostać się ze strefy spadkowej.

 

 

W ostatnim meczu obu drużyn górą był GKS Katowice. Katowiczanie wygrali 2:0, a obie bramki padły w pierwszej części spotkania. W Fortunie kurs na taką ewentualność wynosi 2.48. GieKSa najczęściej strzela między 31-45 minutą, za to traci najwięcej między 61-75.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.