Pokonali 150 kilometrów dla Stali Mielec

9 maj 2017 Udostępnij

Młodzi adepci futbolu z Akademii Piłkarskiej UNUM Babice, dzięki pomocy finansowej prywatnych osób, mogli wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu sportowym, jakim z pewnością był dla nich mecz Stali Mielec z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Spotkanie Nice 1 Ligi było sporym przeżyciem dla zawodników i zawodniczek z APU, którzy po raz pierwszy w życiu zasiedli na mieleckim stadionie.

 

– Babice to mała miejscowość w powiecie przemyskim i dzieli ją od Mielca prawie 150 km, więc do pokonania była spora odległość, jednak nikogo to nie zraziło i w ponad 40-osobowej grupie zjawiliśmy się na meczu Stali z Podbeskidziem – mówi Krzysztof Wanat, trener Akademii Piłkarskiej UNUM.

 

Uczestnicy meczowej wyprawy jednogłośnie zaznaczyli, że to nie ostatnia ich wizyta w Mielcu. Emocje udzielały się wszystkim długo po zakończeniu spotkania przy Solskiego 1. Najmłodsi wraz z rodzicami dyskutowali w drodze powrotnej nie tylko o samym meczu, ale też o ogólnych wrażeniach z wyjazdu.

 

– Dzięki nieocenionej pomocy finansowej z zewnątrz, za którą wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy, dzieci miały także zapewniony ciepły posiłek w drodze powrotnej. Składamy także wyrazy uznania dla FKS STAL MIELEC za możliwość obejrzenia meczu na preferencyjnych warunkach i wspaniałą zabawę z animatorami na sektorze rodzinnym – podsumował Krzysztof Wanat.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.