Pogoń za czołówką

17 mar 2017 Udostępnij

Przed nami kolejne w tej kolejce spotkanie drużyn z górnej połówki tabeli. Miedź czeka powiem ciężki wyjazd do Suwałk, które jeszcze na wiosnę nie zaznały smaku porażki.

Jesienią lepsi okazali się goście z Suwałk. Wtedy mecz rozstrzygnęła jedna bramka. Obie ekipy przystępują do sobotniego spotkania po zwycięstwach w ubiegłym tygodniu.

 

W Suwałkach należy spodziewać się kapitalnego widowiska. Z jednej strony Damian Kądzior, z drugiej należy wymienić Petteri Forsella. Obie ekipy będą walczyć o zwycięstwo. Remis nie zadowoli żadnej ze stron. Kurs na remis w tym spotkaniu wynosi 3.1.

 

Faworytem ze względu na własne boisko wydają się być Wigry. Ponadto podopieczni Dominika Nowaka wygrali już pięć spotkań z rzędu i są za plecami Chojniczanki i GKS-u Katowice.

 

 

Czy można spodziewać się wielu bramek? Patrząc na dotychczasowe poczynania drużyn – tak. Wigry strzeliły u siebie 21 bramek, co jest drugim najlepszym wynikiem w lidze. Z kolei Miedź jest najskuteczniejsza spośród wszystkich zespołów Nice 1 Ligi na wyjazdach. Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza w delegacji strzelili już 18 bramek. Kurs w Fortunie, że obie ekipy strzelą bramkę wynosi 1.59ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.