Pogoń Siedlce pewna utrzymania!

23 maj 2017 Udostępnij

Puławski stadion został odczarowany przez Piotrka Żemło w 48 minucie, ale jedna bramka nie wystarczyła aby zwyciężyć z Pogonią Siedlce. Goście wyrównali w 75 minucie i spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Remis oznacz, że Pogoń Siedlce jest już pewna utrzymania w Nice 1 Liga.

Od samego początku spotkania było widać, że obie ekipy chcą zgarnąć w nim komplet punktów. Zawodnicy grali zaciekle, a piłka przenosiła się raz na jedną raz na drugą połowę. W 30. minucie strzał Patejuka obronił Misztal. 9 minut później Wrzesińskiego w ostatniej chwili zatrzymał Żemło, a w 43. minucie strzał Chyły puławski bramkarz wybił na rzut rożny.

 

Druga połowa spotkania rozpoczęła się od mocnego akcentu Wisły. Po faul na Patejuku, sędzia podyktował rzut wolny do którego podszedł Fabian Hiszpański. Piłka po jego uderzeniu pofrunęła w pole karne, a tam najlepiej odnalazł się Piotr Żemło i głową skierował ją do bramki. W 48. minucie było 1:0 dla Wisły.

 

Po zdobyciu bramki Wisła próbowała pójść za ciosem ale obrońcy Siedlec skutecznie mieszali im szyki. Po nieudanych akcjach Wiślacy cofnęli się pod własną bramkę, a piłkarze Pogoni podkręcili tempo i w 75. minucie doprowadzili do wyrównania po precyzyjnym uderzeniu Dariusza Zjawińskiego. Goście mogli jeszcze dwukrotnie skierować piłkę do puławskiej bramki ale ich strzały w 79. i 84. minucie obronił Nazar Penkovets i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

 

SKRÓT SPOTKANIA

 

 

 

1:0 Żemło 48'

1:1 Zjawiński 75'

 

Żółte kartki: Poznański, Żemło, Głaz – Szrek, Chyła.

 

Sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).

 

Widzów: 1258.

 

Wisła: Penkowec – Hiszpański, Żemło, Poznański, Litwniuk, Pożak, Maksymiuk, Popiołek (82' Płonowski), Szczotka (87' Głaz), Patejuk, Smektała (77' Darmochwał).

 

Pogoń: R. Misztal – Jędrych, Chyła, Szrek, Żytko, Burkhardt, Janicki (72' Krawczyk), Mroziński, Świerblewski (58' Bajdur), Zjawiński (90' Eusebio), Wrzesiński.

 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.