Podtrzymać passę

15 wrz 2017 Udostępnij

W 9. kolejce Pogoń Siedlce zmierzy się na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Jak do tej pory bilans spotkań jest korzystny dla ekipy z Siedlec.

W środę Podbeskidzie nadrabiało ligowe zaległości. Podopieczni Adama Noconia wygrali 3:0 z Olimpią Grudziądz po bramkach Pawła Tomczyka, Łukasza Sierpiny i Valērijsa Šabali. Było to drugie domowe zwycięstwa drużyny spod Klimczoka w bieżącym sezonie. Ogólny dorobek PBB w ośmiu kolejkach to osiem punktów. Górale mają też najgorszą defensywę w lidze. Jak dotąd stracili 14 bramek. Aż 12 z nich Podbeskidzie straciło na wyjazdach. Kurs w Fortunie, że Pogoń strzeli bramkę wynosi 1.35.

 

Pogoń w poprzednim spotkaniu skromnie pokonała Stomil Olsztyn 1:0. Było to pierwsze domowe zwycięstwo siedlczan w tym sezonie. Na wyjazdach Pogoń zagrała cztery razy. Dwa razy wygrała i dwa razy przegrała.

 

Siedlczanie jeszcze nigdy nie przegrali z Podbeskidziem. W premierowej konfrontacji w Bielsku-Białej odnotowano bezbramkowy remis, natomiast w rewanżu było 3:0 dla Pogoni. Dwie bramki padły z rzutów karnych (Żytko oraz Grzegorz Tomasiewicz), a jedno trafienie dołożył Dariusz Zjawiński. Kurs w Fortunie, że Pogoń wygra do zera wynosi 4.95.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.