Podsumowanie pierwszego turnieju INEA 1 Liga Games

11 sty 2024 Udostępnij

Zapowiadany cykl turniejów INEA 1 Liga Games budził wiele emocji, a wszyscy którzy oczekiwali na prawdziwą rozrywkę na pewno się nie zawiedli. Pierwszy turniej INEA 1 Liga Games stał na wysokim poziomie i do końca nie było wiadomo, kto na swoje konto będzie mógł zapisać pełną pule punktów.

Pierwszy dzień to rozgrywki grupowe. Wszystkich osiemnastu zawodników podzielono na trzy grupy, a pewnie miejsce w fazie pucharowej dawało tylko pierwsze i drugie miejsce. O ostatnie dwa wolne miejsca w pucharowej ósemce trzech zawodników z trzecich miejsc walczyło w grupie barażowej. 

Faza pucharowa pierwszego turnieju INEA 1 Liga Games: 


 

O wysokim poziomie rozgrywek świadczy fakt, że poza fazą pucharową znalazł się zwycięzca z ubiegłego roku – Roberto, reprezentujący w tym sezonie barwy Lechii Gdańsk.  

W finale Neuro i Majkel udowodnili, że wirtualny sport może przynieść emocje porównywalne z tymi znanymi nam z rzeczywistości. Ostatecznie ze zwycięstwa mógł cieszyć się zawodnik Arki Gdynia, Neuro. 

Zapis z transmisji finałowej dostępny jest pod linkiem https://fb.watch/pCmyCKz1qj/.  W materiale oprócz samych spotkań z komentarzem Mr. Cogito i Dominika Pasternaka znajduja się również wywiady z zawodnikami. 

Drugi turniej z serii INEA 1 Liga Games już w następny wtorek i środę (17 i 18 lutego). 


 

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.