Podsumowanie piątkowych meczów 15. kolejki

19 paź 2018 Udostępnij

Dwa pewne zwycięstwa gospodarzy w piątkowych meczach 15. kolejki Fortuna 1 Ligi. Tylko Garbarnia w Krakowie musiała uznać wyższość Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

Garbarnia Kraków wyszła na prowadzenie w starciu z Bruk-Bet Termaliką za sprawą Mateusza Węsierskiego. To jednak podrażniło gości, którzy najpierw wyrównali, a następnie strzelili kolejne dwa gole. Garbarnia zmiana trenera na razie nie pomogła i beniaminek nadal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

 

Garbarnia Kraków - Bruk-Bet Termalica 1:3 (0:0)

 

Bramki: Mateusz Węsierski 57' - Vladislavs Gutkovskis 62', Roman Gergel 78', Piotr Wlazło 88' (k)

 

Dobrze mecz rozpoczęli podopieczni Tomasza Kafarskiego, którzy w 16. minucie otworzyli wynik meczu w starciu z Wigrami Suwałki. Drużyna z Nowego Sącza bardzo dobrze kontrolowała przebieg spotkania i chwilę po przerwie zdobyła drugiego gola. Młoda ekipa Kamila Sochy nie była w stanie nawiązać w tym starciu walki.

 

Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki 2:0 (1:0)

 

Bramki: Damian Chmiel 16', Dawid Flaszka 51'

 

Duże nadzieje po zmianie trenera mają także w GKS-ie Katowice. Nie był to jednak udany debiut Dariusza Dudka na ławce trenerskiej. W Mielcu kibice bramki zobaczyli dopiero w drugiej połowie. Najpierw na listę strzlców wpisał się Grzgorz Tomasiewicz, a następnie Andreja Prokić.

 

Stal Mielec - GKS Katowice 2:0 (0:0)

 

Bramki: Grzegorz Tomasiewicz 65', Andreja Prokić 88'ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.