Podsumowanie naboru do Akademii im. Włodzimierza Mazura

12 maj 2018 Udostępnij

Podczas wczorajszego popołudnia przy ul. Kresowej odbył się nabór do klas sportowych o profilu piłka nożna, które utworzone zostaną w Szkole Podstawowej Mistrzostwa Sportowego nr 48 oraz w III Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego.

Od godziny 14:30 rozpoczęła się weryfikacja uczestników do 7-ej klasy szkoły podstawowej rocznika 2005 oraz nabór uzupełniający do rocznika 2004. Nabór rozpoczął się krótkim wstępem przez trenera Grzegorza Bąka oraz prezentacją multimedialną, która mówiła krok po kroku jak będą wyglądały testy.

 

Chłopcy po rejestracji, w grupach około 10 osobowych po kolei odwiedzali wszystkie stacje, na których czekali na nich szkoleniowcy. Bieg na czas, slalom z piłką, skok na jedno tempo, strzały na bramkę czy gra zespołowa to tylko niektóre ze stacji, z którymi zmagali się młodzi piłkarze. Wszystkie wyniki były skrupulatnie zapisywane. Zainteresowanie było bardzo duże, dlatego bez problemu udało rozegrać się grę kontrolną.

 

Później przyszedł czas na starsze roczniki. Weryfikacja uczestników do  do klas sportowych III-go Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego im. Bolesława Prusa (rocznik 2002) oraz nabory uzupełniające do roczników 2000, 2001 i 2003 rozpoczęła się o godz. 16:30. Po rejestracji i obejrzeniu prezentacji multimedialnej wszyscy uczestnicy rozpoczęli testy sprawnościowe. Oba nabory cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

 

Ogółem Kompleks przy ul. Kresowej odwiedziło ponad  100 chłopców, a to jeszcze nie koniec.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.