Podczas lunchu o biznesie

27 mar 2018 Udostępnij

W ostatni piątek, 23 marca, o godzinie 17:30 w Restauracji Odejewscy w Nieżychowicach odbył się lunch biznesowy Klubu Biznesu Chojniczanki. Było to pierwsze tego typu spotkanie w nowej formule. Wszyscy zgromadzeni goście opuszczali lunch wzbogaceni o nowe kontakty oraz doświadczenia, więc bez wątpienia można go zaliczyć do udanych.

Lunch biznesowy zastąpił dotychczas organizowane śniadania biznesowe, na których członkowie Klubu Biznesu Chojniczanki, jak również inni przybyli przedsiębiorcy, mieli okazję do nawiązania nowych relacji biznesowych, wymiany doświadczeń, czy też pomysłów i rozwiązań na zwiększenie sprzedaży swoich produktów i usług. Taki sam cel przyświecał nowej inicjatywie.

 

Na inauguracyjny lunch biznesowy przybyło wielu przedsiębiorców, w tym przede wszystkim właściciele firm, które niedawno zostały sponsorami Chojniczanki. Spotkanie rozpoczęło się od krótkiej prezentacji drużyny “Żółto-biało-czerwonych”, jak również dotyczącej możliwości reklamowych i marketingowych oferowanych zarówno przez Chojniczankę, jak i przez Partnerskie Kluby Biznesu. W międzyczasie zostali również przedstawieni oraz oficjalnie powitani w Klubie Biznesu Chojniczanki nowi Sponsorzy: Apteka Gemini, Półwysep Lipa, Centrum Energii Odnawialnej, Ośrodek Ściernisko oraz KAAD. Następnie mikrofon został przekazany do przybyłych gości. Każdy z nich miał możliwość przedstawienia się i zaprezentowania swoich produktów lub usług.

 

Po prezentacji każdej z przybyłych firm zakończyliśmy część oficjalną, po której przyszedł czas na rozmowy w kuluarach. Wielu przedsiębiorców nawiązało ze sobą wstępne kontakty i po dograniu szczegółów kolejne kontrakty zostaną zawiązane.

 

Na ostatniej części spotkania zostali już wyłącznie członkowie Klubu Biznesu Chojniczanki, którzy kibicowali naszej Reprezentacji w towarzyskim meczu z Nigerią. To również była wspaniała okazja, żeby zintegrować się w gronie Klubowiczów i nawiązać nowe relacje biznesowe.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.