Podbeskidzie razem z Kuloodpornymi

15 maj 2019 Udostępnij

Po kilku latach przyjacielskich relacji współpraca Podbeskidzia z Kuloodpornymi została potwierdzona umową, na mocy której oba kluby będą się wspierać w zakresie działań marketingowych i promocyjnych.

Współpraca TS Podbeskidzie z zespołem ampfutbolu Kuloodporni Bielsko-Biała istnieje tak długo, jak długo istnieją Kuloodporni. "Górale" towarzyszyli im niemal od samego początku działalności drużyny ampfutbolowej w Bielsku-Białej: od nadania nazwy w ramach wspólnego konkursu z Radiem Bielsko, poprzez wspólny trening jeszcze na początku budowania drużyny amp futbolowej po uhonorowanie na stadionie miejskim Kuloodpornych reprezentantów Polski, którzy wywalczyli brązowe medale na Mistrzostwach Europy.

 

Kuloodporni to klub, który rozwija się w sposób niezwykle dynamiczny – od założenia w 2015 roku zespół zdążył już sięgnąć po tytuł wicemistrzów kraju, wprowadzić grupę zawodników do reprezentacji kraju, założyć sekcję juniorską, a przede wszystkim podbić serca bielszczan, którzy chętnie wspierają swój zespół podczas turniejów Amp Futbol Ekstraklasy.

 

Włączając się w akcję Tydzień Bez Barier najmłodsi podopieczni Kuloodpornych dołączyli do dziecięcej eskorty, która wyprowadziła Górali na ostatni mecz z Odrą Opole, przed tym meczem doszło do spotkania Bogdana Kłysa, prezesa TS Podbeskidzie z Danielem Kawką prezesem i założycielem Fundacji Kuloodporni, którzy parafowali umowę o współpracy obu klubów.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.