Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice w Polsacie Sport Extra

10 lis 2018 Udostępnij

Taki mecz może mieć tylko jednego faworyta. Podbeskidzie Bielsko-Biała znajduje się w czołówce tabeli Fortuna 1 Ligi, podczas gdy GKS Katowice jest w strefie spadkowej. Transmisja meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice o 17.30 w Polsacie Sport Extra.

Będzie to spotkanie w ramach 18. kolejki, czyli pierwszej, w której zostaną rozegrane rewanże. W lipcu w Katowicach po golu Valerijsa Sabali wygrało Podbeskidzie. Wtedy jednak w innej sytuacji do meczu przystępował głównie GKS. Piłkarze Dariusza Dudka - zastąpił Jacka Paszulewicza - mieli bić się o awans do Ekstraklasy, tymczasem runda jesienna mocno zweryfikowała ich formę. Katowiczanie znajdują się aktualnie na siedemnastym (przedostatnim) miejscu! Nie wygrali od 6 października...

 

- Nikt z nas przed startem nie wyobrażał sobie, że znajdziemy się w takiej sytuacji i że tak będzie dla nas wyglądała ta pierwsza połowa sezonu. Przed nami kolejnych siedemnaście meczów i wierzę, że będą one wyglądały zupełnie inaczej niż to, co oglądaliśmy do tej pory - powiedział Jakub Wawrzyniak dla oficjalnej strony klubu.

 

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja bielszczan. Podbeskidzie miało w tym sezonie dwa gorsze momenty - najpierw nie wygrało trzech kolejnych spotkań, a po dwóch zwycięstwach nie potrafiło zwyciężyć w sześciu następnych. Teraz jednak wszystko wygląda całkiem nieźle, a piąte miejsce w tabeli na półmetku rozgrywek nie jest przypadkiem. Nikt z obozu gospodarzy nie ma jednak zamiaru lekceważyć sobotniego przeciwnika.

 

- GKS to bardzo dobra drużyna i dla nas nie może mieć znaczenia na którym miejscu aktualnie się znajduje w tabeli, bo moim zdaniem personalnie jest to zespół, który powinien być w czołówce - przyznał kapitan Łukasz Sierpina.

 

Transmisja meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice o 17:30 w Polsacie Sport Extra.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.