Po zwycięstwo z nowym trenerem

24 mar 2017 Udostępnij

W sobotę dojdzie do bardzo ważnego pojedynku w dole tabeli Nice 1 Ligi. GKS Tychy podejmie u siebie Drutex-Bytovię. Będzie to też pierwszy mecz „Czarnych Wilków” pod wodzą Adriana Stawskiego.

Obie drużyny nie mogą zaliczyć początku wiosny do udanych. GKS Tychy do tej pory zwyciężył tylko raz. Drutex-Bytovia zdobyła zaledwie jeden punkt i niebezpiecznie zbliżyła się do strefy spadkowej. Dla gospodarzy każdy mecz to walka o pozostanie w gronie zespołów pierwszoligowych. W tym momencie strata do sobotniego rywala wynosi pięć punktów, a więc tyle samo co do bezpiecznej strefy. Choć remis w tym spotkaniu nikogo niezadowoli, to kurs w Fortunie na podział punktów wynosi 3.1.

 

Problemem Drutex-Bytovii są mecze na wyjeździe. Natomiast GKS Tychy jeśli już zdobywa punkty, to właśnie na swoim stadionie. Przed własną publicznością tyszanie wygrali pięciokrotnie. Ostatni raz pokonali po dobrym meczu u siebie Kluczbork. Wtedy skutecznością błysnął Jakub Świerczok, zdobywca trzech bramek. Wszystkie zdobył po przerwie. Kurs, że obie drużyny strzelą bramki w obu połowach wynosi 14. Poprzednie spotkanie obu ekip zakończyło się remisem 1:1. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.