Po sąsiedzku w tabeli

15 wrz 2017 Udostępnij

W sobotę spotkają się sąsiedzi w tabeli Nice 1 Ligi. Drutex-Bytovia podejmie u siebie beniaminka z Niepołomic. Puszcza do tej pory na wyjeździe wygrała tylko jeden raz, przeciwko GKS Katowice.

Puszcza Niepołomice grała w czwartek zaległe spotkanie na wyjeździe ze Stalą Mielec. Beniaminek długo prowadzili, ale gospodarze wyrównali w ostatniej akcji meczu. Tym samym zespół Tomasza Tułacza zajmuje miejsce tuż za sobotnim rywalem z Bytowa. Puszcza jest ósma, a drużyna z Bytowa siódma. Kurs w Fortunie

 

Drutex-Bytovia w ostatnim spotkaniu przegrała z Miedzią Legnica, ale pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie. Siłą "Czarnych Wilków" jest gra u siebie. To na własnym stadionie gracze Adriana Stawskiego zdobyli 9 z 13 oczek. Co ciekawe Drutex-Bytovia ex aequo z Odrą Opole jest drugą najskuteczniejszą ekipą na własnym boisku po Chojniczance Chojnice. Piłkarze "Czarnych Wilków" z dziewięciu goli aż cztery zdobyli w meczu z Pogonią. Kurs w Fortunie, że piłkarze siódmej drużyny Nice 1 Ligi strzelą gola w pierwszej połowie wynosi 1.8.

 

W ostatnim meczu w Bytowie, Drutex-Bytovia wygrała 4:1 z Pogonią Siedlce. Kurs w Fortunie, że w sobotę padnie dokładnie taki sam wynik przeciwko Puszczy wynosi 38. Dwa gole dla gospodarzy zdobył wtedy Janusz Surdykowski, który jest najskuteczniejszym zawodnikiem w zespole. W ośmiu kolejkach napastnik "Czarnych Wilków" trafił pięć razy, co daje mu drugie miejsce w klasyfikacji na najskuteczniejszego strzelca ligi.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.