Po prostu wygrać!

30 mar 2017 Udostępnij

Najciekawiej zapowiadające się starcie w piątkowym zestawieniu to spotkanie GKS Katowice z Podbeskidzie Bielsko-Biała. Śmiało można je nazwać spotkaniem rozczarowanych wiosną.

Podbeskidzie miało włączyć się na wiosnę w walkę o awans do Ekstraklasy. Tymczasem „Górale” do strefy premiowanej awansem tracą przed najbliższą kolejką siedem punktów. Sześć punktów dzieli natomiast Podbeskidzie od zespołów walczących o pozostanie w Nice 1 Lidze.

 

Podopieczni Jana Kociana mają więc o co walczyć przy tak płaskiej tabeli. Zwłaszcza, że Podbeskidzie jest jedną z tych ekip, które lepiej radzą sobie na wyjeździe niż w domu. Kurs na Podbeskidzie w tym meczu wynosi 3.4.

 

Z kolei GKS Katowice wciąż czeka na pierwszą wygraną na wiosnę. Dwa remisy i porażka to seria, którą w Katowicach chcą jak najszybciej zakończyć. Na Bukowej pamiętają, że w poprzedniej rundzie od zwycięstwa właśnie z Podbeskidziem zaczęła się seria pięciu spotkań bez porażki.

 

 

W rundzie jesiennej GKS Katowice wygrał 2:0. Tuż przed przerwą strzelił Praznovski, a na kwadrans przed końcem kolejną bramkę dołożył Foszmańczyk. Czy GKS znowu trafi w obu połowach? Kurs w Fortunie wynosi 3.1. 

 

Początek spotkania o godzinie 20:45. Transmisja z tego meczu rozpocznie się od 20:30 na Polsacie Sport. 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.