Plebiscyt "Jedenastka i piłkarz sezonu Nice 1 Ligi". Głosowanie ruszyło!

12 cze 2017 Udostępnij

Jak co roku zapraszamy Was do wyboru najlepszej jedenastki sezonu zaplecza Ekstraklasy! Kandydatów wskazali nam trenerzy i kapitanowie pierwszoligowych drużyn. Kto znajdzie się w najlepszej jedenastce sezonu 2016/2017 Nice 1 Ligi? Kto zostanie najlepszym piłkarzem? To zależy już od Was!

Jak co roku zapraszamy Was do wyboru najlepszej jedenastki sezonu zaplecza Ekstraklasy! Kandydatów wskazali nam trenerzy i kapitanowie pierwszoligowych drużyn. Kto znajdzie się w najlepszej jedenastce sezonu 2016/2017 Nice 1 Ligi? Kto zostanie najlepszym piłkarzem? To zależy już od Was!

Za nami niezwykle emocjonujący sezonu Nice 1 Ligi. Dla zaplecza Ekstraklasy wyjątkowy w każdym względzie. Do końca trwała emocjonująca walka o awans i utrzymanie, a pierwszoligowe boiska wyłoniły wielu bohaterów. Część z nich w polskiej piłce zdążyła już wyrobić sobie nazwisko, część dopiero puka na salony i tworzy swoją markę.

 

W kapitule plebiscytu znaleźli się trenerzy i kapitanowie zespołów Nice 1 Ligi oraz dziennikarze: Robert Zieliński (szef Sportu Polska Press), Mateusz Bosak (dziennikarz Polska Press, wcześniej komentator Orange Sport), Rafał Musioł (v-ce szef sportu Dziennika Zachodniego), Dariusz Knopik (dziennikarz Gazety Pomorskiej), Piotr Szymański (szef działu 1. Liga w Gol24.pl). Każdy wskazywał najlepszych jego zdaniem zawodników sezonu na każdej z pozycji. W plebiscycie znaleźli się ci piłkarze, których wskazali przedstawiciele przynajmniej dwóch klubów (poza ich własnym), lub przynajmniej dwóch dziennikarzy.

 

W kandydaturach nie ma więc przypadku, a każdy nominowany pokazał się z dobrej strony na boiskach Nice 1 Ligi! Teraz przyszedł czas na wybór najlepszych! Czy będą to zawodnicy, którzy wywalczyli w tym sezonie awans do Ekstraklasy? A może pierwszoligowe boiska wypromowały innych bohaterów, których docenicie? Wybór należy do Was!.

 

Głosować możecie na piłkarzy w ośmiu kategoriach - Najlepszy bramkarz, Najlepszy prawy obrońca, Najlepszy lewy obrońca, Najlepszy środkowy obrońca, Najlepszy prawy pomocnik, Najlepszy lewy pomocnik, Najlepszy środkowy pomocnik, Najlepszy napastnik.

 

Głosowanie potrwa do 25 czerwca, a dzień później oficjalnie ogłosimy ostateczne wyniki! Zwycięzcy wszystkich kategorii otrzymają pamiątkowe statuetki dla najlepszego zawodnika na swojej pozycji, a piłkarz, który zdobędzie największą łączną liczbę głosów otrzyma statuetkę dla Najlepszego Piłkarza sezonu 2016/2017 Nice 1 Ligi.

 

Wszystkie nagrody wręczone zostaną na uroczystym spotkaniu, przed startem kolejnego sezonu rozgrywek.

 

 

Pełny regulamin plebiscytu znajduje się TUTAJ

 

">ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.