Plan przygotowań: Zagłębie Sosnowiec

20 cze 2017 Udostępnij

Piłkarze Zagłębia Sosnowiec znają już praktycznie wszystkich "kontrolnych", letnich przeciwników. Sztab szkoleniowy ustalił siedem sparingów, a na liście pozostaje tylko jeden znak zapytania.

Zagłębiacy zajęcia wznowią 22 czerwca, tego dnia zawodnicy zakończą urlopy i zameldują się przy ul. Kresowej 1. Już dwa dni później odbędzie się niezwykle ciekawe spotkanie. Zagłębie zostało zaproszone na obchody 100-lecia Sarmacji Będzin. Na obiekcie "Sarmatów", w najbliższą sobotę (24 czerwca) o godz. 16:00, rozegrany zostanie mecz Sarmacja - Zagłębie.

 

Wydarzenie to poprzedzi koncert grupy Need For Strings, występ rozpocznie się o 15:30, a całość obchodów 100-lecia o 12:00. Wstęp na obiekt Sarmacji Będzin będzie bezpłatny (Będzin ul. Sportowa 6). Kolejnym sparing partnerem będzie GKS Tychy, mecz rozegrany zostanie w środę 28 czerwca w Sosnowcu. 

 

1 lipca - po spotkaniu z Karpaty Lwów - piłkarze wyjadą na zgrupowanie do Wodzisławia Śląskiego, gdzie przebywać będą do 7 lipca. Podczas obozu zmierzą się z MFK Karwina, a tuż po powrocie, już w Sosnowcu z Wisłą Kraków.

 

Pełny plan meczów kontrolnych przed sezonem 2017/18:

 

24.06 - Sarmacja Będzin w Będzinie o 16:00

28.06 - GKS Tychy (Sosnowiec)

1.07 - Karpaty Lwów (Sosnowiec)

Obóz w Wodzisławiu Śląskim (od 1 do 7 lipca)

5.07 - MFK Karwina

7.07 - Wisła Kraków (Sosnowiec)

15.07 - przeciwnik do ustalenia

19.07 - z GKS Jastrzębie (Sosnowiec)

 

22.07 - Puchar PolskiZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.