Plan przygotowań: Olimpia Grudziądz

20 cze 2017 Udostępnij

Wiemy już jak prezentować się będzie plan przygotowań Biało-Zielonych do sezonu.

Zawodnicy do Grudziądza wracają 28. czerwca. Tego dnia odbędą się podstawowe przedsezonowe badania. Kolejny dzień to testy szybkościowe. Następnie piłkarze zaczną "normalne" treningi przygotowujące do rozpoczęcia sezonu. Już tydzień po rozpoczęciu przygotowań Biało-Zieloni zagrają swój pierwszy sparing. Pierwszym rywalem będzie Olimpia Elbląg (5 lipca). Spotkanie odbędzie się w Grudziądzu.

 

Trzy dni później (8 lipca) Biało-Zieloni zagrają kolejne dwa mecze towarzyskie w Grudziądzu - z Drwęcą oraz Elaną Toruń. 13 lipca drużyna uda się na obóz przygotowawczy do Gniewina i zostanie tam do 18 lipca. Już pierwszego dnia rozegra sparing z Tennis Borussia Berlin (niemiecki klub), a ostatniego dnia zmierzy się z Hapoel Ra’anana (izraelski klub). Po powrocie z obozu zostanie kilka dni przygotowań do pierwszego meczu o Puchar Polski, który odbędzie się 22. lipca. Tydzień później rozpocznie się walka w nowym sezonie ligowym (29. lipca).

 

Plan przygotowań:

 

28.06 - rozpoczęcie przygotowań - badania

29.06 - testy szybkościowe

05.07 - sparing z Olimpią Elbląg w Grudziądzu

08.07 - dwa sparingi z Drwęcą oraz Elaną Toruń

13-18.07 - wyjazd na obóz do Gniewina, gdzie rozegramy dwa sparingi, 13.07 z Tennis Borussia Berlin i 18.07 z Hapoel Ra’anana

22.07 - pierwszy mecz o Puchar Polski

29.07 - rozpoczęcie sezonu ligowego 2017/18ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.