Piotr Mroziński piłkarzem października w F1L

5 lis 2022 Udostępnij

We wspólnym głosowaniu kibiców i panelu ekspertów to Piotr Mroziński został wybrany piłkarzem października. Laureat nagrody wskaże cel charytatywny, na który sponsor tytularny rozgrywek firma Fortuna przekaże 10 000 zł.

Puszcza Niepołomice to rewelacja tegorocznych rozgrywek, ale szczyt formy podopiecznych Tomasza Tułacza przypadł na październik, kiedy to "Żubry" wskoczyły na szczyt ligowej tabeli. Duża w tym zasługa Piotra Mrozińskiego, który zdobył pięć goli i był wiodącą postacią, jego gole przyczyniły się do wygranych m.in. z GKS Tychy, Arką Gdynia, czy Odrą Opole. 

 

W głosowaniu udział wziął panel ekspertów, w skład którego wchodzą przedstawiciele wszystkich 18 klubów Fortuna 1 Ligi, partnera telewizyjnego rozgrywek Telewizji Polsat, sponsora tytularnego firmy Fortuna oraz Pierwszej Ligi Piłkarskiej. Istotny był również głos kibiców, bowiem zwycięzca głosowania internautów otrzymał 4 punkty, zaś wskazanie każdej z organizacji w panelu ekspertów warte było 1 punkt. 


Piotr Mroziński zdobył 12 punktów (12 głosów od panelu ekspertów). Na drugim miejscu uplasował się Luis Fernandez (4 punkty za głosowanie kibiców oraz 5 punktów od panelu ekspertów), a na trzecim Kamil Biliński (2 głosy). Jakub Arak i Aleksander Bobek otrzymali po jednym głosie.

 

PIŁKARZ MIESIĄCA 2022/2023:

 

Lipiec 2022 - Michał Żyro (Wisła Kraków)

Sierpień 2022 - Pirulo (ŁKS Łódź)

Wrzesień 2022 - Omran Haydary (Arka Gdynia)

Październik 2022 - Piotr Mroziński (Puszcza Niepołomice)ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.