Pierwszy transfer Ruchu

18 gru 2017 Udostępnij

Zawodnikiem „Niebieskich” został Paweł Wojciechowski. 27-letni napastnik związał się z Ruchem rocznym kontraktem z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Paweł Wojciechowski urodził się 24 kwietnia 1990 r. we Wrocławiu. Jest wychowankiem Odry Malczyce. Gry w piłkę uczył się także w Śląsku Wrocław, Miedzi Legnica i UKP Zielona Góra. Później reprezentował barwy Promienia Opalenica, hiszpańskiej Murcji, holenderskich sc Heerenveen i Willem II Tilburg, białoruskich FK Miński i Szachtior Soligorsk oraz Zawiszy Bydgoszcz i Chrobrego Głogów. W swoim dorobku ma Puchar Polski i Białorusi. Jego ostatnim klubem była Odra Opole, której barwy reprezentował jesienią obecnego sezonu. Na Cichą trafił na zasadzie wolnego transferu.

 

– Ruch to najbardziej utytułowany klub w Polsce, dlatego cieszę się, że mogę dołączyć do zespołu. Najważniejsze jest dzisiaj utrzymanie w I lidze i chciałbym się do tego jak najmocniej przyczynić. Już latem rozmawialiśmy o moim wypożyczeniu z Odry Opole, jednak wtedy kluby się nie porozumiały. Wiem jak się gra w I lidze i mam nadzieję, że swoim doświadczeniem pomogę zespołowi. Najlepiej czuję się w środku boiska jako tzw. fałszywa dziewiątka, ale zobaczymy jakie miejsce wybierze dla mnie trener. Wszędzie będę się starał pomóc zespołowi – mówił Paweł Wojciechowski po podpisaniu kontraktu.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.