Pierwszoligowi piłkarze na megaboardach

9 maj 2019 Udostępnij

W większości pierwszoligowych miast w maju kibice mijają megaboardy przygotowane przez firmę Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. Piłkarze zamiast czekać na stadionach postanowili wyjść na miasto, aby być na co dzień razem z kibicami.

Ta duża kampania outdoorowa została zorganizowana w całej Polsce, a megaboardy umieszczone są w często odwiedzanych lokalizacjach. Imponująca forma i dynamiczna estetyka projektów przyciąga wzrok. Ogromne powierzchnie zawierają prosty i jasny przekaz. Po prostu – spójrz i bądźmy razem! Piłkarze zamiast czekać na stadionach postanowili symbolicznie wyjść na miasto, aby być razem z kibicami. – Ciarki przechodzą, kiedy patrzy się na cieszącego się Łukasza Grzeszczyka – mówi Marek z Tychów.

 

Kibice znajdą różne megaboardy ze swoimi ulubieńcami – projekty zostały zindywidualizowane w taki sposób, aby w poszczególnych miastach wykorzystany został wizerunek piłkarzy z lokalnych pierwszoligowych klubów. - To miły akcent, że na reklamie pojawili się piłkarze, którym na co dzień kibicujemy. To najbardziej zwróciło moją uwagę - mówi Kuba, który jest kibicem Stomilu Olsztyn.

 

W Głogowie megaboard wita gości i mieszkańców na skrzyżowaniu wjazdowym do miasta. Z kolei w centrum Katowic wychodząc z galerii handlowej kibice zauważą walecznego Adriana Błąda i Dominika Bronisławskiego. 1 liga na ulicach swych miast będzie towarzyszyć kibicom przez cały maj i wielkoformatowymi wizerunkami przypominać, że pierwsza liga to styl życia. 

 

Kampania outdoorowa to kolejna aktywność przygotowana przez firmę Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. Na początku sezonu sponsor tytularny rozgrywek przygotował spot telewizyjny promujący Fortuna 1 Ligę.

 

Gdzie rozglądać się za megaboardami z piłkarzami:

 

Bielsko-Biała - ul. Żywiecka 9,

Częstochowa - Skwer Solidarności - vis a vis Urzędu Miasta,

Głogów - ul. Legnicka/Piłsudskiego,

Katowice - ul. Chopina/Mickiewicza,

Mielec - ul. Krótka,

Nowy Sącz - ul. Bożnicza,

Olsztyn - Plac Konstytucji 3 maja/Jasna,

Opole - ul. Ozimska 19,

Suwałki - ul. Utraty i Przytorowa,

Tychy - ul. Armii Krajowej,

Poznaniu - ul. Piątkowska,

Łódź - Al. Piłsudskiego 148,

Kraków - ul. Długa 70. 

 

Megaboard wykorzystany w Tychach:

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.