Pierwszoligowe Mikołajki

6 gru 2019 Udostępnij

Zegar tyka nieubłaganie. Zakończyliśmy ligowe rozgrywki, a przed głównymi bohaterami chwila zasłużonego oddechu. Wcześniej jednak kluby pomyślały o pewnej tradycji. Zobaczcie, jak wyglądały przykłady aktywności klubowych przygotowane na Mikołajki.

Przedstawiciele Sandecji Nowy Sącz odwiedzili małych pacjentów nowosądeckiego szpitala i spędzili z nimi wartościowy, pełen uśmiechu czas. 

Chojniczanka z kolei przez kilka dni odwiedzała placówki edukacyjne. Nie zabrakło zajęć sportowych, wspólnej zabawy i… stosu kart do podpisania. 

Kibice RKS Radomiak odwiedzili Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu. Zielony Mikołaj spisał się na medal, bo były upominki i świetna atmosfera. 

Chrobry Głogów po raz kolejny zatroszczył się o swoje tygryski. Maskotka klubu wręczyła dzieciakom trenującym w Piłkarskim Przedszkolu Chrobrego świąteczne upominki.  

6 grudnia w GKS-ie Jastrzębie podsumowano zbiórkę artykułów w ramach akcji Szlachetna Paczka. Klub dołączył do niej wspólnie z Fundacją Familia, pomagając tym samym kilku rodzinom. 

Warta Poznań zaprasza na miejskie świętowanie na Placu Wolności, które odbędzie się 10. grudnia.  

Natomiast Podbeskidzie przypomina, że klubowe gadżety to doskonały prezent dla najbliższych. Nie mamy wątpliwości, że to strzał w dziesiątkę.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.