Pierwszoligowe kluby biznesu spotkały się w Legnicy

23 cze 2017 Udostępnij

Nice 1 Liga cały czas się rozwija, a wraz z nią rozwijają się także Kluby Biznesu działające przy poszczególnych pierwszoligowcach. W Legnicy doszło do pierwszego Spotkania Pierwszoligowych Klubów Biznesu. Oprócz przedsiębiorców wspierających Miedź, pojawili się także biznesmeni z Katowic, Tychów, Głogowa oraz goście z beniaminka Częstochowy.

– To początek drogi, którą chcemy iść. Chcemy być platformą, która da szansę lokalnym przedsiębiorcom, by zaistnieć na ogólnopolskim rynku – wyjaśnia Martyna Pajączek, prezes Zarządu MKS Miedź Legnica SA oraz Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

 

 

 

W gościnnych progach Hotelu Sękowski w Legnicy spotkali się przedstawiciele pierwszoligowych klubów biznesu z kilku miast, sponsorzy Nice 1 Ligi, przedstawiciele Urzędu Miasta Legnica z prezydentem Tadeuszem Krzakowskim na czele oraz właściciele firm z całego kraju, pragnący przedstawić swoją ofertę biznesową. – Mamy już spore doświadczenie w organizacji takich spotkań i dlatego uznaliśmy, że czas zrobić kolejny krok i zaprosić do Legnicy przedstawicieli innych klubów, aby wymienić się doświadczeniami. Cieszymy się z dużego zainteresowania spotkaniem i frekwencji. Jest to znakomita okazja dla naszych sponsorów i partnerów, aby szukać współpracy biznesowej w innych zakątkach Polski – mówił Paweł Kościółek, odpowiedzialny za projekt Klubu Biznesu Miedzi.

 

Legnicka inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem ze strony innych klubów Nice 1 Ligi, które także stawiają na rozwój i współpracę z lokalnymi środowiskami biznesu. – Takie spotkania to najlepsza platforma do nawiązywania kontaktów w biznesie. Chcemy, aby zachodziła tu wymiana biznesowa dla przedsiębiorców wspierających pierwszoligowe kluby piłkarskie z całego kraju –mówi Marcin Janicki, wiceprezes GKS Katowice.

 

 

Dodajmy, że kilka miesięcy temu to właśnie spotkanie przedsiębiorców skupionych wokół Miedzi z tymi z Katowic zapoczątkowało ideę współpracy między poszczególnymi Klubami Biznesu. Teraz do projektu dołączyli kolejni pierwszoligowcy. – Ogromne podziękowania należą się naszych partnerom, którzy swoją postawą pokazali, że chcą aby ten projekt rozwijał się i rósł w siłę. Dzięki nim, możemy dziś realizować go na arenie ogólnopolskiej. Przecież sport jest kapitalnym narzędziem dla rozwoju biznesu – dodała Martyna Pajączek.

 

Podczas spotkania rozmawiano także o współpracy biznesu z lokalnymi samorządami. Prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski przedstawił aktualna ofertę i strategię biznesową miasta, a także zaprosił wszystkich przedsiębiorców do inwestowania właśnie w Legnicy. Dodatkowo oficjalnie powitano nowe firmy, które dołączyły do Klubu Biznesu Miedzi. Było to pierwsze spotkanie w tak szerokim gronie, ale – jak zapewniali przybyli goście – z pewnością nie ostatnie. – Po ostatnich przemianach nasz Klub Biznesu Miedzi działa wzorcowo. Paweł Kościółek i Janusz Kudyba wykonali kapitalną pracę, nawiązując relacje z innymi klubami biznesu z Nice 1 Ligi. Cieszę się, że po cyklu szkoleń marketingowych w PZPN doszło do pierwszego spotkania kilku zaprzyjaźnionych klubów. Kolejny krokiem będzie ogólnopolska inicjatywa. Wszystko przed nami – tłumaczy Martyna Pajączek.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.