Pierwszoligowcy grają z WOŚP

12 sty 2019 Udostępnij

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 27. W tym roku celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Na aukcjach organizowanych przez regionalne oddziały WOŚP nie zabraknie akcentów pierwszoligowych. W pomoc WOŚP zaangażują się zespoły Chojniczanki Chojnice, Podbeskidzia Bielsko-Biała, Warty Poznań oraz PGE FKS Stal Mielec. 

 

Koszulka i gadżety od Chojniczanki 

 

12 stycznia w Chojnickim Centrum Kultury odbędzie się licytacja „WOŚP-owe spotkanie z kulturą” oraz koncert „Metalowa Orkiestra”, który będzie miał miejsce w pubie Wlad. Natomiast 13 stycznia na hali Centrum Park Chojnice odbędzie się chojnicki finał WOŚP. Chojnickiemu sztabowi, zespół przekazał piłkę z podpisami, koszulkę meczową z podpisami oraz zestaw klubowych gadżetów.

 

Warto podkreślić, że jednym z licytowanych przedmiotów będzie również piłka z autografami zawodników pierwszej drużyny z sezonu 2017/18, który zakończył się historycznym osiągnięciem, jakim było trzecie miejsce w rozgrywkach pierwszej ligi oraz ćwierćfinał Pucharu Polski. Piłka została przekazana przez kibica naszej drużyny, Piotra Czapiewskiego, który wylicytował ją w roku ubiegłym na jednej z aukcji charytatywnych i postanowił posłać dobro dalej i przekazać ponownie piłkę chojnickiemu sztabowi WOŚP.

 

Koszulka meczowa i piłka z podpisami zawodników pierwszej drużyny trafiła także do człuchowskiego sztabu WOŚP, które zostaną zlicytowane podczas sobotniego „Śniadania z Sabatem dla WOŚP” w kompleksie Canpol.

 

Aukcję poprowadzi Beskidek

 

Oprócz koncertów i licznych atrakcji na scenie tegorocznego finału WOŚP znajdzie się Beskidek. Maskotka Górali przeprowadzi licytację koszulki meczowej z podpisami zawodników TSP, z której dochód zasili orkiestrowe konto. Ponadto rozdanych zostanie kilkadziesiąt kalendarzy Podbeskidzia na 2019 rok! Licytacja koszulki zaplanowana została po godzinie 17:00 (ok. 17:30). Zwieńczeniem dnia pełnego atrakcji będzie "światełko do nieba", które tradycyjnie wysłane zostanie o 20:00.

 

Wylicytuj udział w treningu Warty Poznań

 

Udział w profesjonalnym treningu Warty Poznań i oryginalną koszulkę meczową z autografami piłkarzy można licytować na aukcjach charytatywnych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Zwycięzca aukcji będzie mógł spełnić swoje marzenia i przynajmniej na dwie godziny stać się prawdziwym piłkarzem. Ponadto Warta Poznań przekazała dwie koszulki z autografami sztabom WOŚP w Suchym Lesie i w Gorzowie. Ten pierwszy otrzymał na licytację podczas 27. Finału także zestaw klubowych gadżetów. 

 

300 złotych w licytacji

 

W sobotę w mieleckiej Galerii Navigator, wylicotowano na aukcji WOŚP szalik PGE FKS Stal Mielec za 300 złotych. Licytację poprowadził Kevin Aiston. 

 

 

 

 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.