Pierwsze Śniadanie Biznesowe GKS Jastrzębie

11 paź 2018 Udostępnij

We wtorek, 9 października, w Sali Diamentowej Hotelu Dąbrówka, odbyło się I Śniadanie Biznesowe Biznes Klubu GKS Jastrzębie. To pierwsze z wielu tego typu spotkań dla biznesu skupionego przy klubie.

Wtorkowe śniadanie oficjalnie zainaugurowało funkcjonowanie Biznes Klubu GKS Jastrzębie, którego celem nadrzędnym jest zaproszenie jak największej liczby sponsorów do naszego klubu i stworzenia im warunków do pozyskiwania nowych klientów i partnerów biznesowych. Śniadanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, a wśród zaproszonych gości, oprócz aktualnych sponsorów i partnerów GKS-u Jastrzębie, znaleźli się także inni przedsiębiorcy, nie współpracujący jeszcze z naszym klubem, a także m.in. przedstawiciele Klubów Biznesu Rakowa Częstochowa, Wisły Kraków czy GTK Gliwice.

 

Spotkanie otworzył Prezes GKS-u Jastrzębie, Dariusz Stanaszek, który przywitał zgromadzonych gości, a następnie głos zabrał Prezes partnerskich Klubów Biznesu, Radosław Rogiewicz, który przedstawił wszystkim przybyłym szczegóły projektu.

 

Z prezentacji można się było dowiedzieć, że każdy, kto dołączy do Klubu Biznesu działającego przy GKS Jastrzębie, poza tym, że będzie miał możliwość bezpośredniego wspierania GKS-u Jastrzębie i korzystania z miejsc reklamowych przysługujących sponsorom Klubu, będzie miał również możliwość korzystania z narzędzi oraz możliwości oferowanych przez Partnerski Klub Biznesu, takich jak platforma biznesowa, w której można odnaleźć firmy ze wszystkich Klubów Biznesu z całej Polski oraz firm z Anglii. Ponadto przedsiębiorcy należący do Klubu Biznesu GKS Jastrzębie mają również możliwość reklamowania się w ogólnopolskim newsletterze. Mogą oni także brać udział w wyjazdach na mecze ligi włoskiej, hiszpańskiej, angielskiej i niemieckiej czy w zamkniętych spotkaniach klubowiczów.

 

Następnie przedstawiciele firm zaprezentowali się na forum w krótkiej wypowiedzi. Była to okazja, by wspomnieć o tym, czym zajmuje się reprezentowana firma, co może zaoferować oraz jakich kontaktów poszukuje. To dało możliwość obecnym przedsiębiorcom, by szukać wśród nich takich, którzy są odpowiedni do nawiązania współpracy. Po prezentacjach wszystkich zgromadzonych przedsiębiorstw przyszedł czas na swobodne rozmowy biznesowe. Właśnie wtedy można było zawrzeć bezpośrednią znajomość z innymi przedsiębiorcami oraz wymienić się wizytówkami. Spotkanie potrwało ponad dwie godziny, a jednym z jego finalnych elementów było losowanie przedsiębiorców i przekazanie im nagród.

 

Głównym celem Klubu Biznesu jest pomoc przedsiębiorcom, którzy wspierają dany klub sportowy w nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych oraz w rozwoju ich firm. Z kolei kluby sportowe, dzięki działającemu przy nich Klubowi Biznesu, mogą zyskiwać fundusze na dalszy rozwój oraz rozbudowę i unowocześnienie ośrodków sportowych. Mają tym samym możliwość zyskania także nowych kibiców, którzy będą ich wpierali podczas wydarzeń sportowych.

 

Klub Biznesu niesie za sobą wiele korzyści zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla organizacji sportowych. Jego założyciele zachęcają wszystkich, którzy myślą o tym, by rozwinąć swoją działalność do wstąpienia do Klubu Biznesu. Warto też przyjść na śniadanie biznesowe i dokładniej zapoznać się z ideą Klubu. Przybycie na wydarzenie może wiązać się też z wieloma korzyściami dla reprezentowanych firm. Warto więc poświęcić czas na to, by wspólnie porozmawiać o tematach związanych z biznesem.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.