Piłkarze Stali w gimnazjum

27 kwi 2017 Udostępnij

Na zaproszenie Pani Elżbiety Lodarskiej, trener Krzysztof Kapelan razem zawodnikami w składzie: Mateusz Cholewiak, Krystian Getinger, Sebastian Zalepa i Damian Ałdaś odwiedzili dziś uczniów Gimnazjum nr 2. Zachęcali młodzież do zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej.

Uczniowie mieli możliwość bliższego poznania z zawodnikami, mogli zadawać pytania dotyczące ich codziennego życia, treningów oraz diety której musza być podporządkowani. Zawodnicy zaznaczali jak ważna jest aktywność fizyczna w życiu każdego młodego człowieka. „Nigdy nie jest za późno na przygodę ze sportem” – przekonywał trener Kapelan, stawiając przykłady znanych sportowców, którzy pomimo późno rozpoczętej przygody ze sportem osiągają znakomite wyniki.

 

 

Piłkarze zaprosili uczniów na kolejny mecz w Mielcu. Mamy nadzieję, że liczną grupą pojawicie się 6 maja na mieleckim stadionie, aby gorącym dopingiem wspierać drużynę Stali. Do akcji #zapełniamystadion przyłączył się również ks. Sławomir Szyszka.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.