Piłkarze GKS Jastrzębie gośćmi magazynu Fortuna 1 Ligi

7 paź 2019 Udostępnij

Dość nieoczekiwanym liderem Fortuna 1 Ligi po dwunastu kolejkach jest beniaminek, Radomiak Radom. Jak wygląda walka w środku tabeli? O sytuacji na zapleczu ekstraklasy w kolejnym Magazynie Fortuna 1 Ligi opowiedzą goście z GKS-u Jastrzębie. Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi od 20:00 na Polsacie Sport i Polsatsport.pl.

Niewielu mogło przewidzieć scenariusz, w którym rewelacyjny beniaminek jest liderem tabeli Fortuna 1 Ligi. Radomiak szokuje wszystkich i notując serię sześciu zwycięstw z rzędu przewodzi stawce zespołów zaplecza ekstraklasy.

 

GKS Jastrzębie ma za sobą dwie porażki z rzędu, przez co stracił kontakt ze ścisłą czołówką. Gośćmi Szymona Rojka w Magazynie Fortuna 1 Ligi będą Bartosz Jaroszek i Jakub Wróbel. W programie nie zabraknie też naszych stałych ekspertów Janusza Kudyby i Tomasza Łapińskiego.

 

Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi od 20:00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl. W magazynie znajdzie się też podsumowanie pierwszej części akcji #FortunaGdyPełnaTrybuna znów w Fortuna 1 Lidze!ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.