Piłkarz Listopada zdecydował – Fortuna wesprze Wojciecha Onsorge

6 gru 2021 Udostępnij

Przed rozpoczęciem rozegranego w minioną sobotę starcia pomiędzy Podbeskidziem Bielsko-Biała a GKS-em Katowice, napastnik bielszczan, Kamil Biliński odebrał z rąk przedstawicieli sponsora tytularnego firmy Fortuna oraz władz PLP Statuetkę dla Piłkarza Listopada i symboliczny czek na kwotę 10 000 zł, która przekazana zostanie na wskazany przez zawodnika cel charytatywny. Kamil Biliński tym razem postanowił przekazać środki Wojciechowi Onsorge – piłkarza, który rozgrywa mecz o życie.

Piłkarz miesiąca Fortuna 1 Ligi wybrany został po raz trzeci w historii rozgrywek – dwukrotnie triumfował w tym plebiscycie właśnie wspomniany Biliński. W głosowaniu kibiców oraz ekspertów, wśród których znaleźli się m.in. przedstawiciele wszystkich 18 klubów Fortuna 1 Ligi, Kamil Biliński zdobył 11 głosów. W listopadowym meczu z Widzewem Łódź poprzedzonym oficjalnym przekazaniem statuetki dla Piłkarza Października strzelił hat-tricka oraz zanotował asystę. 

 

Jako Piłkarz Listopada, Kamil Biliński, otrzymał od sponsora tytularnego rozgrywek możliwość wskazania celu charytatywnego, na który Fortuna przekaże 10000 zł. W październiku napastnik zdecydował, że kwota ta trafi do pani Karoliny, młodej mamy zmagającej się z nowotworem, w listopadzie przekazał środki na rzecz Wojciecha Onsorge, o którym jest ostatnimi czasy głośno nie tylko w piłkarskim świecie. Przerwał on karierę, by… walczyć o życie! 

 

- To jest nagroda dla zespołu, więc cieszę się, że po raz drugi trafiła do Podbeskidzia. Wojtek, to jest czek, który zostanie przekazany od nas i od Fortuny dla ciebie. Jesteś w dużej potrzebie i cieszy nas to, że możemy pomóc. Trzymaj się – w taki sposób Kamil Biliński odpowiedział na wyróżnienie. 

 

Wojciechowi Onsorge można pomóc także drogą internetową poprzez dedykowany profil w serwisie Siepomaga.pl. Szczegóły znajdują się na https://www.siepomaga.pl/wojciechZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.