Piątek w F1L: Zwycięstwo ŁKS-u. Miedź ponownie bezbłędna

13 sie 2021 Udostępnij

Łodzianie wywalczyli komplet punktów. Miedź Legnica z trzecim zwycięstwem.

Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź 0:2 (0:0)
Bramki: Ivan Hladik 77' (s), Maksymilian Rozwandowicz 90' (k)

 

Przez większość meczu Puszcza Niepołomice bardzo dobrze broniła się przed atakami drużyny z Łodzi. Gospodarze pierwszy poważny błąd popełnili w 77. minucie. W pole karne dośrodkował Adrian Klimczak, a Ivan Hladik nie trafił czysto w piłkę i... pokonał własnego bramkarza. 28-letni stoper kolejny błąd popełnił pod sam koniec spotkania, kiedy to faulował w polu karnym. Do jedenastki podszedł Maksymilian Rozwandowicz, który pewnym strzałem ustalił wynik spotkania. 

 

GKS Tychy - Miedź Legnica (0:0) 0:3

Bramki: Krzysztof Drzazga 50', 58' Patryk Makuch 84'

 

Oba zespoły nie kryją swoich aspiracji, dlatego to starcie było przez wielu typowane jako jeden z hitów kolejki. Miedź Legnica po dwóch zwycięstwach mierzyła się z podrażnionymi nie najlepszym początkiem tyszanami. Do przerwy żaden z zespołów nie zdołał otworzyć wyniku spotkania, samych strzałów było niewiele. W drugiej odsłonie skuteczniejsi okazali się zawodnicy Miedzi, którzy trzykrotnie pokonali bramkarza tyszan i to oni kompletują trzecie zwycięstwo.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.