Piątek w F1L: Wygrana Zagłębia, remis w Chojnicach

30 sie 2019 Udostępnij

Zagłębie Sosnowiec wygrało 3:1 w Olsztynie z tamtejszym Stomilem. W Chojnicach natomiast tamtejsza Chojniczanka podzieliła się punktami z GKS-em Tychy.

Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 1:3 (1:1)
Bramki:
 Grzegorz Lech 11' - Patryk Małecki 26', 60', Szymon Pawłowski 90'

 

Duże emocje w Olsztynie. Na prowadzenie pierwsi wyszli gospodarze za sprawą Grzegorza Lecha, który wpakował futbolówkę do pustej bramki. Zagłębie szybko odpowiedziało jednak trafieniem Patryka Małeckiego. W drugiej połowie gospodarze stworzyli kilka bardzo groźnych sytuacji, ale kapitalnie spisywał się w bramce Matko Perdijic. Zagłębie za to było bardzo skuteczne i po drugim golu Małeckiego wyszło na prowadzenie. Wynik ustalił Szymon Pawłowski i goście z Sosnowca mogą cieszyć się z trzech punktów.

 

‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾

 

Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy 1:1 (1:0)
Bramki: 
Bartosz Wolski 32' - Dario Kristo 47'

 

GKS Tychy nie wygrał trzeciego meczu z rzędu, ale podopieczni Ryszarda Tarasiewicza w Chojnicach zdobyli jeden punkt. Gospodarze po dwóch porażkach w końcu mogą zapisać sobie punkt, ale z pewnością nie jest to wystarczająca zdobycz. Na pięć domowych spotkań Chojniczanka zdobyła tylko 4 "oczka" i zajmuje miejsce w dolnej części tabeli. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.