Piątek w F1L: Wygrana Resovii i Odry Opole

6 sie 2021 Udostępnij

W piątek Apklan Resovia Rzeszów wygrała z GKS Tychy, a Podbeskidzie musiało uznać wyższość Odry Opole na własnym stadionie.

Apklan Resovia Rzeszów - GKS Tychy 1:0 (1:0)
Bramka: Kamil Antonik 16' 

 

W pierwszym meczu 2. kolejki Fortuna 1 Ligi Apklan Resovia Rzeszów wygrała na własnym stadionie GKS Tychy. W 16. minucie wynik meczu otworzył z dystansu Kamil Antonik. Gospodarze mogli prowadzić wcześniej, ale sędzia odgwizdał spalonego. Tyszanie nie potrafili wyrównać, a mecz kończyli w osłabieniu, bo czerwoną kartkę otrzymał debiutant Janiak. W 81. minucie Resovia mogła podwyższyć prowadzenie, ale ostatecznie ta sztuka podopiecznym Radosława Mroczkowskiego nie udała się. Po dwóch meczach Resovia ma na swoim koncie 4 punkty, a GKS 1. 

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 0:3 (0:1)
Bramki: Mateusz Kamiński 44', Konrad Nowak 90+1, Miłosz Trojak 90+4'

 

W 2. minucie gospodarze mogli kapitalnie otworzyć spotkanie, ale Scalet przegrał w pojedynku sam na sam z Kuchtą. W 17. minucie Rodriguez główkował, lecz trafił tylko w słupek. Na przerwę to jednak goście schodzili na prowadzenie, kiedy to Mateusz Kamiński bardzo ładnym strzałem głową pokonał Peskovicia. W drugiej połowie Podbeskidzie miało problem ze stworzeniem sobie klarownej sytuacji, a wszystko skomplikowało się w 76. minucie, kiedy Rodriguez otrzymał drugą żółtą kartkę i gospodarze grali w osłabieniu. W samej końcówce Konrad Nowak podwyższył wynik pewnym strzałem w górny róg, a jeszcze przed końcowym gwizdkiem Miłosz Trojak przeprowadził indywidualną akcję i ustalił wynik meczu. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.