Piątek w F1L: Wygrana Korony i przegrana Stomilu

27 sie 2021 Udostępnij

Szósta wygrana z rzędu Korony Kielce i... szósta przegrana z rzędu Stomilu Olsztyn. Tak wyglądał piątek w Fortuna 1 Lidze.

Apklan Resovia Rzeszów - Korona Kielce 0:1 (0:0)
Bramka: Dawid Pietraszkiewicz 79'

 

Gospodarze niemal od początku spotkania starali się narzucić swój styl gry, jednak ich ofensywne sytuacje nie zamieniły się na bramki. Korona Kielce skutecznie się broniła, a od czasu do czasu starała się stworzyć zagrożenie po kontrach. W 79. minucie podopieczni Dominika Nowaka ruszyli z szybkim atakiem. Do dośrodkowania doszedł Jacek Kiełb, a piłka odbiła się jeszcze od Pietraszkiewicza i goście prowadzili. Do końca meczu Resovia starała się wyrównać, ale to Korona zanotowała szóstą wygraną z rzędu. 

 

Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź 0:3 (0:2)
Bramki: Jan Sobociński 10', Bartosz Szeliga 42', Piotr Janczukowicz 90'

 

Po drugiej stronie tabeli jest Stomil, który zanotował szóstą porażkę z rzędu. Tym razem w Olsztynie decydowały stałe fragmenty gry. Najpierw na listę strzelców wpisał się Jan Sobociński, a jeszcze przed przerwą podwyższył Bartosz Szeliga. Łodzianie im dłużej trwał mecz tym bardziej tracili kontrolę nad wydarzeniami na boisku. Ostatecznie jednak Stomil nie znalazł drogi do bramki Marka Kozioła, a udało się to jeszcze raz ŁKS-owi, a dokładniej Piotrowi Janczukowiczowi, który ustalił wynik meczu. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.